Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sefa antreman kampi vs dedin defansif ciktim. Adam kamp yapmamis. :D
Bu takim beni deli edicek arkadas tam sopaliklar. :D
Bu arada bu tranfer isleri yuzunden sogudum iyice niye gitmez arkadas topcular anlamiyorum. Gecenlerde 95 oynayan 25 yasindaki adami 65 mye aldilar ben carrascoyu koyuyorum 23 yasinda 93 oynuyor 48e gitmedi, 45 e gitmedi 44 e koymustum o zaman bile gitmedi. Anlamadim gitti arkadas. :D

Sefa antreman kampi vs dedin defansif ciktim. Adam kamp yapmamis. :D
Bu takim beni deli edicek arkadas tam sopaliklar. :D
Bu arada bu tranfer isleri yuzunden sogudum iyice niye gitmez arkadas topcular anlamiyorum. Gecenlerde 95 oynayan 25 yasindaki adami 65 mye aldilar ben carrascoyu koyuyorum 23 yasinda 93 oynuyor 48e gitmedi, 45 e gitmedi 44 e koymustum o zaman bile gitmedi. Anlamadim gitti arkadas. :D
Pahalı oyuncular öyle kolay kolay gitmez. Siz alışmışsınız kolaya :( Kenpaçi haftalarca busqestş satamadı mesela :D

Sefa efsane fiyatlar istemisti ondan satamamisti. :D
Yav millet yapistiriyor satiyor hemen, birazdan 40a koyucam gitmesse artik ne diyim yani. :D
Birde satışların saati var. 00.15 civarı 3.15 civarı 5.15 gibi bazen 1 bazen 2 saat arayla otomatik satışlar gerçekleşiyor. En son 17.15civarı oluyor bizim saatimizle 18.15e denk geliyor. Bu aralıklarda fiyatlara pek ellemezsen sanki ihtimal daha bir artıyor. Bir kere ellediğinde piyasaya yeniden düşmüş gibi olduğu için sanki bir sonraki güne atıyor gibi geliyor bana

Torino-Palermo maçını incelesene sonuçlardan. :D Var mı maçta bir şike belirtisi? 3 tane atmış ya ben yemezdim o kadar!
Tamamen şike kokuyor maç. Senin kaleciye para verilmiş. İlk 20 dk da maç bitmiş. Her geleni almış kaleci, sonra da şike çakılmasın diye başka yememiş. Yine yenilsen bir şey demezdim ama 2-1 falan olmalıydı.

Birde satışların saati var. 00.15 civarı 3.15 civarı 5.15 gibi bazen 1 bazen 2 saat arayla otomatik satışlar gerçekleşiyor. En son 17.15civarı oluyor bizim saatimizle 18.15e denk geliyor. Bu aralıklarda fiyatlara pek ellemezsen sanki ihtimal daha bir artıyor. Bir kere ellediğinde piyasaya yeniden düşmüş gibi olduğu için sanki bir sonraki güne atıyor gibi geliyor bana
valla bende satılacak 6-7 tane gereksiz oyuncu oldu kaç gün geçerse geçsin bekliycem hepsi satılınca 2 tane sağlam adam alır lig sonunu beklerim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık