Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanlış mevkilerden alabilir oyuncuları yoksa kadro yapmanın mantığı yok demek ki boş bıraksan da as takım çıkıyor nasılsa deriz kadro yapmakla uğraşmayız bizde sana da yakıştıramadım ilk 3 e oynarsın dedim yaptığın şeylere bak :D
Ben yeni yeni oynuyorum da bugun cok kotu olmus benim icin. Diger takimimi da rezil etmisim. :/ Tamda taktik degistirecektim olacak is degil valla. :D

Lan benim forvetler niye böyle kısırlaştı yav:(

@Kensei Sen adamı dellendirirsin.:( :D
itmiş ligim en güçlü takımına 4-3-3 çıkmış. Defans oynasan puan alırdın.:artiz:
:mad:

Lan benim forvetler niye böyle kısırlaştı yav:(

@Kensei Sen adamı dellendirirsin.:( :D
itmiş ligim en güçlü takımına 4-3-3 çıkmış. Defans oynasan puan alırdın.:artiz:
:mad:
Ben hedefimi tutturdum şimdi o adamın ayağına çelme taksaydım senin ekmeğine yağ sürecektim. :p
Kaldı ki Juventusu evinde yenen takımlardan birisiyim yani o adam seni arkandan takip ediyosa benim sayemde.:sapkali:

Ben hedefimi tutturdum şimdi o adamın ayağına çelme taksaydım senin ekmeğine yağ sürecektim. :p
Kaldı ki Juventusu evinde yenen takımlardan birisiyim yani o adam seni arkandan takip ediyosa benim sayemde.:sapkali:
Sana ve @Riful a deplasmanda yenildim. Torino ya ise kendi evimde yenildim. Başka mağlubiyetim yok.

Harbiden 4-3-3 beklemezdim senden. Defansif çıkarsın diye 3-5-2 3-4-3 falan düşündüm sana karşı sonra 1-0 olsun benim olsun mantığıyla bunda karar kaldım. dostluk maçlarında en az gol attığım takımsın diye söyledim çok şaşırdım

Sana ve @Riful a deplasmanda yenildim. Torino ya ise kendi evimde yenildim. Başka mağlubiyetim yok.

Harbiden 4-3-3 beklemezdim senden. Defansif çıkarsın diye 3-5-2 3-4-3 falan düşündüm sana karşı sonra 1-0 olsun benim olsun mantığıyla bunda karar kaldım. dostluk maçlarında en az gol attığım takımsın diye söyledim çok şaşırdım
Sen geç açıldın. hatta Juve bilmeyene gitti demiştim arkandan.:D Hakkını helal et. Sen 3-4-3 oynuyorsun değil mi?

@Will of D. ile konuşurken epey gaza geldim ilk baş 5-4-1 sonra 4-5-1 sonra 4-2-3-1 sonra 4-4-2A en sonda gaza gelip 4-3-3A olarak ayarladım. Açık oynayım ya kazanırım ya kaybederim anlayışı ile çıktım maça.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık