Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakıcaz artık.:D Bugünde aktiğe bakmayı unutup 2 puan kaybettim.:( Ama ilerde rakiplerde kaybedecektir elbet.:D
Bende 120ye yakın değerle ZZPjacayı aldım Juveden.Sayemde Sermaye edindi şimdi gaymağını yiyor:D:artiz:

Bunlar hepsen ğuan kaybetmemi istediğin için oldu.:mad:Sen gelde bana cezanı keseceğim tarihi farkla.:mincika:
Pjaca dan gelen paranın büyük bir çoğunluğu Mata ya gitmişti. Rooney ve Çalık sonradan kendi imkanlarımla geldi.

Oyuncuların formu iyi olsa bi sürpriz yapardım da , deplasmandayım bide işim zor.
Bugün (5 saat sonra) şansına stadyumda saha büyütmem 3 yıldız oluyor. Dostluk maçlarında En az gol atabildiğim ekip sensin ama ev sahibi avantajım %6 oranda arttı.

Pjaca dan gelen paranın büyük bir çoğunluğu Mata ya gitmişti. Rooney ve Çalık sonradan kendi imkanlarımla geldi.

Bugün (5 saat sonra) şansına stadyumda saha büyütmem 3 yıldız oluyor. Dostluk maçlarında En az gol atabildiğim ekip sensin ama ev sahibi avantajım %6 oranda arttı.
Ben saha avantajını bitireli yıl oldu :D Şu sıralar çok şanssızım Bologna'ya ve Geneo'ya karşı antremandaki oyuncuları ilk 11'e koymadan ve dostluk maçlarında denediğim taktiği değiştirmeden çıktım. Umarım şans senden yana olur da bizim maçın başlamasına son 10 dakika kala biten antremandaki oyuncuları ilk 11'e koymayı unuturum :)

Ben saha avantajını bitireli yıl oldu :D Şu sıralar çok şanssızım Bologna'ya ve Geneo'ya karşı antremandaki oyuncuları ilk 11'e koymadan ve dostluk maçlarında denediğim taktiği değiştirmeden çıktım. Umarım şans senden yana olur da bizim maçın başlamasına son 10 dakika kala biten antremandaki oyuncuları ilk 11'e koymayı unuturum :)
Ben de dün taktiği değiştirmeyi unuttuğumdan 2 puan gitti.:( Unutkanlık başa bela be.

Beyler ben kadromda 3 oyuncuyu almayi unuttum. Antremanda degillerdi, simdi 3 kisinin yerine kimler oynuyacak?
yanlış mevkilerden alabilir oyuncuları yoksa kadro yapmanın mantığı yok demek ki boş bıraksan da as takım çıkıyor nasılsa deriz kadro yapmakla uğraşmayız bizde sana da yakıştıramadım ilk 3 e oynarsın dedim yaptığın şeylere bak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık