Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Bence saitama dernek baskaninin torununu kurtardiginda 1. Sira oldu o zaman saci oldugu icin fark edemediler
Zaten bu kahramanlar sisteminin kurulmasını sağlayan da Saitama. Başkanın oğlunu kurtarınca böyle bir sistem düşünülüyor ve güçlü kişiler bir yerde toplanıyor. Tüm bunlar bir bilinse, ah bi kıymetini bilseler reyizin. :s

One'ın mangası devam ediyor.
One ile Murata arasında 1 arc fark var gibi geldi bana. Murata arc'ın başında, One ise arc'ı bitireli 3-4 manga olmuş. Bahsettiğim arc ise Kahramanları avlayan canavar adamın arc'ı.

Bizim pelerinli keltoşu hala tam olarak zorlayan çıkmadı. Sadece geyik yapmadan birkaç saniye ciddileştirebildiler.

S sınıfı kahramanlardan ise hiç kimsenin bizim pelerinli keltoşu zorlayamayacağı da ima edildi gibi (1. numaradaki Blast' tam haberim yok daha) Psisik 2 numaralı kız da dahil

One'ın mangası devam ediyor.
One ile Murata arasında 1 arc fark var gibi geldi bana. Murata arc'ın başında, One ise arc'ı bitireli 3-4 manga olmuş. Bahsettiğim arc ise Kahramanları avlayan canavar adamın arc'ı.

Bizim pelerinli keltoşu hala tam olarak zorlayan çıkmadı. Sadece geyik yapmadan birkaç saniye ciddileştirebildiler.

S sınıfı kahramanlardan ise hiç kimsenin bizim pelerinli keltoşu zorlayamayacağı da ima edildi gibi (1. numaradaki Blast' tam haberim yok daha) Psisik 2 numaralı kız da dahil
Değil s sınıfı bütün evrenin s sınıfları gelse bir tanesi ciddi yumruğunu yediği anda, kalanlar the god diye önüne kapanırlar.

Blast'ın Saitama çıkacağını sanmıyorum. Saitama vesilesiyle kuruluyor Kahramanlar Birliği ve ilk yılında S sınıfı üyeler seçiliyor. Ancak o esnada Saitama çöp bile denmeyecek bir seviyede. Saitama'nın Saitama olması 3 yıl sürüyor ve Genos S sınıfına katılıncaya kadar S sınıfına kimse alınmamış oluyor. Yani şimdiki S sınıfı üyeler OPMan evrenindeki en güçlü kişiler en başından beri. Saitama yokken de bu adamlar var. Ha komedi olsun diye Blast Saitama'ya bağlanabilir ama saçma olur yukarıya yazdıklarımdan dolayı. Blast'ın gizemli ve über güçlü biri çıkması lazım. Ben Genos'un yana yakıla aradığı sayko robot olduğunu düşünüyorum. Robot organizasyonu henüz adam akıllı açıklanmadı zira. Aralara serpiştiriyor bazen mangaka o kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık