Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Mangada boros dan daha güçlü biri görüldü mü ?
Borostan güçlüsü gelmedi henüz. Muhtemelen gelmez de zaten. O arctan sonra Garou ve Canavar Organizasyonu, içlerinde güçlü canavarlar var, arada bir Sonic güçlenip geliyor, onun dışında güçlü bir rakibi yok zaten Saitama'nın.

Borostan güçlüsü gelmedi henüz. Muhtemelen gelmez de zaten. O arctan sonra Garou ve Canavar Organizasyonu, içlerinde güçlü canavarlar var, arada bir Sonic güçlenip geliyor, onun dışında güçlü bir rakibi yok zaten Saitama'nın.
Manga baya iyi okumaya başladım bakalım :D Bu arada king üzdü.

Unknown

Pelerinli keltoş ha ha ha. :D Ciddi mi bu adamlar :D Gerçekten de lakabı öyle mi kalacak. :D Ha ha ha. :hhh:

Murata Güncel
Off güncele geldiğime harbi üzüldüm. İlk gördüğümden beri Metal sopa favorlerim arasındaydı. Son bölümler iyice çoşturdu. Saitama hali hazırda tekledi. Eğer gerçekten de canavara dönüşmeyecekse umarım Metal Sopa bitirir işini bizim elemanın.

One Mangası nasıl bir çin işkencesidir. :( Adam güzel yazıyor da çizimler niye bu kadar ağlıyor? :/

King'in gücü Canavar Organizasyonu ile olan savaşta ortaya çıkıyor. O zamana kadar yapacak bir şey yok tabi. :D
Özelden veya buradan gücün ne olduğunu yazabilir misin? Merak ettim açıkcası. :/ Yine troll değildir umarım.

Hazır fazla ilerlememişken bir bakayım dedim. Gayet güzel gidiyordu ama 15. sayıdaki ninja kızın Saitama'nın etrafında hızlıca hareket ederkenki sahnesinin her aşamasını çizmesi uyuz etti beni. İyi bir daha olmaz derken bu seferde 17. sayıda Genos'la kapışırken aynı şekilde ışının Saitama'ya gitmesi ve Genos'un vurmasıyla (veya vurmaya çalışmasıyla) bölüm bitti. Bunlardan başka ilerde de böyle boş şeyler var mı mangada?

Hazır fazla ilerlememişken bir bakayım dedim. Gayet güzel gidiyordu ama 15. sayıdaki ninja kızın Saitama'nın etrafında hızlıca hareket ederkenki sahnesinin her aşamasını çizmesi uyuz etti beni. İyi bir daha olmaz derken bu seferde 17. sayıda Genos'la kapışırken aynı şekilde ışının Saitama'ya gitmesi ve Genos'un vurmasıyla (veya vurmaya çalışmasıyla) bölüm bitti. Bunlardan başka ilerde de böyle boş şeyler var mı mangada?
O ninja erkek -.-

Şuna boş şey mi diyorsun şimdi? :artiz: Vurun kardeşlerim. :at:

Bu arada Sonic erkek, kız değil.

Soruna cevabım ise evet. Çeşitli yerlerde var.

Şuna boş şey mi diyorsun şimdi? :artiz: Vurun kardeşlerim. :at:

Bu arada Sonic erkek, kız değil.

Soruna cevabım ise evet. Çeşitli yerlerde var.
Not Any more :ehe:

Bu arada Murata 10/10 çiziyor tek sorun yavaş olması ama bırak yavaş olsun üsteki gibi sahneler asıl manganın havasını veriyor adam bildiğin anime bölümü yapmış :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık