Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Aklıma geldide insan olmak sartmi ben misal myva yemiş bi gorilim insanlar arasinda uzun sure bulundugumdan gizli bir sebepten ötürü konuşamiyorum ama insanlar gibi hareket edip onların yaptıklarını aynen taklit ed e biliyorum olurmu?

Roronoa Zoro

Haaa, tamam o zaman. Bi' an dedim 4000 kelime çok abartı değil mi diye. Karakterse bir şey yok canım, az bile yazmışlar. Sen bi' de bunları okuyacaksın, kolay gelsin şimdiden.
Teşekkürler.
Hikayemizi daha sonra yollasak katılabiliyor muyuz?
İstediğin zaman.
Gm olmamak için ne yapmak lazım olmak için değil olmamak için:flaugh: Çoğu şeyi tasarladim ama yazmaya başlamadım sorun olur mu?
Yazmadığın sürexe başlayamasın.
beyler biri bana yardım etsin bende oynamak istiyorum nerden nasıl indirecem nasıl ulaşacam oyuna ?
Forum üzerinden yazıya ve hayalgücüne bağlı bir oyun. Yöneticiler seni One Evreninde çıkmaza sokarken, kendi yolunu açıyorsun.
Ve birsey daha simdi oyunda karsi cinsiyetten biriyle birlikte olduk(hadi evlendik diyelim)Simsteki gibi cocuk falan olabilir mi acaba?Yani bence olsa iyi olur
Olur, ama simsteki gibi 2 günde büyümüyor.
Hangi anlatıcı türünde yazmamız gerekiyor?
3. Tanrı gözü en iyisi ama farketmez. Önemli olan sabit bir şekilde yazman.
Aklıma geldide insan olmak sartmi ben misal myva yemiş bi gorilim insanlar arasinda uzun sure bulundugumdan gizli bir sebepten ötürü konuşamiyorum ama insanlar gibi hareket edip onların yaptıklarını aynen taklit ed e biliyorum olurmu?
İnsan olmak şart değil. Irklar var zaten ama senin dediğin pek mümkün değil. İstersen mink olabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık