Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Eziklerle uğraşmaya gerek yok diye düşünüyorum kuracağımız organizasyon 5 veya 7 kişilik olacağı için yüksek ödüllü korsanları avlamayı daha iyi buluyorum.Hem para sıkıntısı ve herkezin istediği meyveyi alması için para zaten gerekli.
:D:Dşimdi karekter için ana şablonumuz ne olacak yani kendi kafamıza göre yetenek verebilir miyiz.
ittifak olarak
bence başlangıçta ticaret gemilerine saldılaralım önce yüklü mal taşıyan gemilerin rotalarını satın alalım. sonra git gide işi büyütürüz yakaladıklarımızı soyup(mal ve para olarak) köle olarak satarız güzel kadın yakalarsak gemide esir edebiliriz:D

sonra işi büyütüp korumasız kasaba falan yağmalarız. arlong gibi haraca bağlarız. denizcilere falan saldırmayalım sonra bu gmler üstümüze hayvani birini salar. korsan Avcı'larını yakaladığımız yerde kellesini uçuralım:ehe:

Görmeyenler için tekrar yazıyorum. Skype'tan beni ekleyin, gruptan daha hızlı iletişim kurulur.
nick: Çerlobin
yahut Roo'yu ekleyin: htmfth

Grupta güzel muhabbet dönüyor kaçırmayın. :d

:D:Dşimdi karekter için ana şablonumuz ne olacak yani kendi kafamıza göre yetenek verebilir miyiz.
ittifak olarak
bence başlangıçta ticaret gemilerine saldılaralım önce yüklü mal taşıyan gemilerin rotalarını satın alalım. sonra git gide işi büyütürüz yakaladıklarımızı soyup(mal ve para olarak) köle olarak satarız güzel kadın yakalarsak gemide esir edebiliriz:D

sonra işi büyütüp korumasız kasaba falan yağmalarız. arlong gibi haraca bağlarız. denizcilere falan saldırmayalım sonra bu gmler üstümüze hayvani birini salar. korsan Avcı'larını yakaladığımız yerde kellesini uçuralım:ehe:
Sende bizi çok pislik bir korsan yaptın pislik olacağız fakat o kadar değil masumlara fazla zarar vermiyeceğiz çoğunlukla korsanlara ve denizcilere bu demek değil ki iyi bir korsan olucaz alakası bile olmaz onu aramızda konuşuruz ts3 kullanıyormusunuz ?

Sende bizi çok pislik bir korsan yaptın pislik olacağız fakat o kadar değil masumlara fazla zarar vermiyeceğiz çoğunlukla korsanlara ve denizcilere bu demek değil ki iyi bir korsan olucaz alakası bile olmaz onu aramızda konuşuruz ts3 kullanıyormusunuz ?
teldeyim pc ünivin orada bıraktım ptesi dönünce hem hikayemi yazarım hem ts3 skype falan eklerim. skype daha rahat olur telden kurabilirim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık