Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Alakası yok gözümde fazla büyükmüyorum sadece 5-7 kişilik bir organizasyonu boşuna kurmuyoruz ne için bu organizasyon güç,ün ve para için daha sonrasını söylemeyeyim o aramızda kalır burada herkez görür şimdi :D
Dedigin sey schibukailerden ziyade akatsuki sistemine benziyor
Bu arada vergo denilen eleman hakkinda ciddi suphelerim var
Gecenlerde onun banlanacagi lafi ciktiginda ki o gun sende sahitsin onun hakkini yedirtmemeye calistim ama sonraki gun geldi sanki sifreyi alan,tehdit eden benmisim gibi bunlari kendisine yapan icin bana laf soktu.
Hemde tamda onun icin savas acmayi dusunurken:of: Yani demek istedigim ona guvenmiyom.Bizi her an satacakmis gibi hissediyom

mikrofonum bozuk kardeşim , burdan yazsan
Sesli değil yahu, normal yazışma. :D

Oyun normal bir hikaye yazma oyunu, bir yerden bir şey indirmene gerek yok. Ana bir kurgumuz var One Piece üzerine ve karakterler yaratıp o dünyada evcilik oynar gibi oynuyoruz. Karakterler gelişiyor, dövüşüyor, hikaye ilerliyor vesaire. Role playing denir, basit bir net aramasıyla detaylı açıklamalarını bulabilirsin. Daha sonra aklına takılanları buradan veya skype'tan sorarsın.

Sesli değil yahu, normal yazışma. :D

Oyun normal bir hikaye yazma oyunu, bir yerden bir şey indirmene gerek yok. Ana bir kurgumuz var One Piece üzerine ve karakterler yaratıp o dünyada evcilik oynar gibi oynuyoruz. Karakterler gelişiyor, dövüşüyor, hikaye ilerliyor vesaire. Role playing denir, basit bir net aramasıyla detaylı açıklamalarını bulabilirsin. Daha sonra aklına takılanları buradan veya skype'tan sorarsın.
anladım biraz araştırma ile aranıza katılacağım :D

Unknown

Yalniz deniz savaslarida var mi?Mesela daha buyuk gemilerin daha guclu toplarin etkisi vb ...
Deniz savaşları iyi güzel de bu seride ve böyle bir hikaye de kolay değil. Daha serinni ilk başında koskoca gemiyi tek bir kesikle ortadan ikiye bölen bir adam gördük. İstediğin kadar sağlam gemin olsun. Tek kesikle savaş sonlanır. Genel olarak serinin başlarında olur var gibi gözükse de sonlara doğru işe yararlığı kayboluyor.

Ve birsey daha simdi oyunda karsi cinsiyetten biriyle birlikte olduk(hadi evlendik diyelim)Simsteki gibi cocuk falan olabilir mi acaba?Yani bence olsa iyi olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık