Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

"Yaşlı uyan!" deyip saldırmak var, sinsi sinsi ebili cübülü sürünüp saldırmak var. Delikanlı adam hangisini yapar de bakayım bana. İstiyorsa 1000 kere saldırmış olsun, bunun tekrarının olması delikanlılığı elden bırakma netliğini doğurmaz. Algı yönetimi yapıyorsun bunda da başarısızsın ne yazık ki.
Demediğini nereden çıkardın bize 100 kere saldırırkenki halini mi gösterdiler ? Belki çağırdı dövüşmeye WB, la olum bak git yaptı ?

Ama seninkini biliyoruz değil mi ? Adamı dövüş alanına çekip sonra ordan kaçıyor falan :hhh:

Demediğini nereden çıkardın bize 100 kere saldırırkenki halini mi gösterdiler ? Belki çağırdı dövüşmeye WB, la olum bak git yaptı ?

Ama seninkini biliyoruz değil mi ? Adamı dövüş alanına çekip sonra ordan kaçıyor falan :hhh:
Demediğini mangadan çıkardım, attım ya sayfayı :D

Taktiksel geri çekilme, lütfen.

@Raiden En güçlü aile derken kan bağları olduğu için öyle demiyor mu? Hepsi oğlu, kızı zaten. En güçlü aile olması normal. Diğer yonkoularda böyle bir durum yok sanırım. Yine BM ve tayfası en güçsüz olabilir yani. Ben öyle anladım.

Daha önceki saldırılarından bahsediyorum, belki o 100 saldırı içinde adamı çağırdı ama Wb umursamadı ve durum böyle bir hal aldı. 100 defadan bahsediyorum o yüzden söylediğin havada kalıyor :artiz:

Taktiksel Kral :hhh:
Yahu sonuç olarak sinsi sinsi saldırıyor, bunun bir sebebi olması o sebebi geçerli kılmaz ki? Beni çocukken taciz ettiler bu yüzden ben de aynısını yapıyorum demek gibi bir şey dediğin. Sebebinin oluşu o sebebi makul kılmıyor, delikanlı değil WB'ye saldırıları.

@Raiden En güçlü aile derken kan bağları olduğu için öyle demiyor mu? Hepsi oğlu, kızı zaten. En güçlü aile olması normal. Diğer yonkoularda böyle bir durum yok sanırım. Yine BM ve tayfası en güçsüz olabilir yani. Ben öyle anladım.
O da bir bakış açısı elbette ama yanlış bir bakış açısı bence. :D "Dof Family" mangada geçen bir tabir mesela ama biliyorsun ki kan bağları yok. Burada bahsettiği şeyin oluşum olduğu açık bence. Yani Bigmom'dan başka kimin kan bağıyla oluşturduğu korsan ailesi var ki zaten? Gereksiz bir bilgi olurdu söylediğin gibi olsaydı.

Yahu sonuç olarak sinsi sinsi saldırıyor, bunun bir sebebi olması o sebebi geçerli kılmaz ki? Beni çocukken taciz ettiler bu yüzden ben de aynısını yapıyorum demek gibi bir şey dediğin. Sebebinin oluşu o sebebi makul kılmıyor, delikanlı değil WB'ye saldırıları.
Ben illa dediğini anlamak istemiyorum diyorsun. WB bunu umursamaz bir hale getirmiş olabilir diyorum, tabi dediğim gibi olmayabilir bi ihtimal. Oradaki saldırı olayı 100 defa saldırması ile belli bir mantık alıyor bana göre.

Ace bu seride gösterilen her karekterden rahat 10 kat daha delikanlıdır. Bunu taktiksel geri çekilenlerin sevdalıları anlamayabilir :artiz:

Şimdi Ace 100 milyonu baa da öğreniyor. Yani 2 seçenek ortaya çıkıyor;
Ödülü Shabondyde yada daha öncesinde aldı ama Shabondyde hiç bilgi sahibi olamadı??
Shabondyde süpernova bile değildi.
İşler baya vasat yav.

Yonkoular hakkındaki çıkarımlar hoş olmuş.

O da bir bakış açısı elbette ama yanlış bir bakış açısı bence. :D "Dof Family" mangada geçen bir tabir mesela ama biliyorsun ki kan bağları yok. Burada bahsettiği şeyin oluşum olduğu açık bence. Yani Bigmom'dan başka kimin kan bağıyla oluşturduğu korsan ailesi var ki zaten? Gereksiz bir bilgi olurdu söylediğin gibi olsaydı.
Vinsmokeler geldi mesela aklıma. Başka örnekleri de vardır. Oluşum veya tayfa değil de aile deyince benim aklıma direk o geldi. Siz yazınca şaşırdım hatta. :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık