Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Bire bir dövüşe WB'yi çağırıp, mekandan kaçtı sanacaklar okuyanlar :oleyo2:

Ace o gemide zaten adama defalarca saldırıp dayak yemiş, adamın artık yatma uyuma gibi bir durumu ayırt edecek hali mi var ? 100 defa diyoruz sana :artiz:
Var tabii, neden olmasın? Herif sinsi sinsi saldırıyor gecenin köründe, delikanlıysa uyandırsın. Allah Allah, bu nasıl bir algı yönetimine teşebbüstür :D

Var tabii, neden olmasın? Herif sinsi sinsi saldırıyor gecenin köründe, delikanlıysa uyandırsın. Allah Allah, bu nasıl bir algı yönetimine teşebbüstür :D
100 defa kaybetmiş, aynı günde kaç kere saldırdığını yazıyor mu altta ? Neden o dayağı yedikten sonra 100 defa diye mesaj veriyor yazar acaba xD

100 defa saldrmış diyorum sen bana uyuyor, uyumuyor diyorsun. Eğer o gibi durumları umursayacak olsa her seferinde WB ile karşılıklı dövüş pozisyonu almaları gerekecek herhalde :artiz:

100 defa kaybetmiş, aynı günde kaç kere saldırdığını yazıyor mu altta ? Neden o dayağı yedikten sonra 100 defa diye mesaj veriyor yazar acaba xD

100 defa saldrmış diyorum sen bana uyuyor, uyumuyor diyorsun. Eğer o gibi durumları umursayacak olsa her seferinde WB ile karşılıklı dövüş pozisyonu almaları gerekecek herhalde :artiz:
"Yaşlı uyan!" deyip saldırmak var, sinsi sinsi ebili cübülü sürünüp saldırmak var. Delikanlı adam hangisini yapar de bakayım bana. İstiyorsa 1000 kere saldırmış olsun, bunun tekrarının olması delikanlılığı elden bırakma netliğini doğurmaz. Algı yönetimi yapıyorsun bunda da başarısızsın ne yazık ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık