Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Ben illa dediğini anlamak istemiyorum diyorsun. WB bunu umursamaz bir hale getirmiş olabilir diyorum, tabi dediğim gibi olmayabilir bi ihtimal. Oradaki saldırı olayı 100 defa saldırması ile belli bir mantık alıyor bana göre.

Ace bu seride gösterilen her karekterden rahat 10 kat daha delikanlıdır. Bunu taktiksel geri çekilenlerin sevdalıları anlamayabilir :artiz:
Yahu WB'nin umursamasıyla ne alakası var? Sen birine sırf o kötü davranılmayı önemsemiyor diye kötü davranır mısın? Delikanlı adam davranmaz. O kadar eğip büktün ki konuyu sakız olsa kırılır.

Yahu WB'nin umursamasıyla ne alakası var? Sen birine sırf o kötü davranılmayı önemsemiyor diye kötü davranır mısın? Delikanlı adam davranmaz. O kadar eğip büktün ki konuyu sakız olsa kırılır.
Wb, Ace'nin hedefi adamı dövüşe çağırmış olabilir, 100 kere (dile kolay) kaybetmiş. Belki 50'den sonra umursamamaya başladı ve bu iş bu duruma geldi diyorum. Ace için Wb öyle sıradan biri değil daha geçen gün gördün Shanks yoksa WB mi senin hedefin diyor.

Kısaca WB, Ace'nin hedefi olduğundan çekip gidemiyor, WB her seferinde ağzına vurduğundan da umursamıyor Ace'yi haliyle Ace nerede görse saldırmaya başlıyor. 100 kere düello atmış değillerdir.

Wb, Ace'nin hedefi adamı dövüşe çağırmış 100 kere kaybetmiş belki 50'den sonra umursamamaya başladı ve bu iş bu duruma geldi diyorum. Ace için Wb öyle sıradan biri değil daha geçen gönrdün Shanks yoksa WB mi senin hedefin diyor.

Kısaca WB, Ace'nin hedefi olduğundan çekip gidemiyor, WB her seferinde ağzına vurduğundan da umursamıyor Ace'yi haliyle Ace nerede görse saldırmaya başlıyor. 100 kere düello atmış değillerdir.
Yahu tamam da kırmızım, bu adama uykusunda sinsi sinsi saldırdığı gerçeğini değiştirmiyor, ve bu sebep delikanlılığa uyma sıfatını karşılamıyor. Sen de alakasız şeyleri sürekli tekrarlayıp sanki ben bu durum tekrarladığı için "Ace kaşarlanmış olamaz" demişim gibi argüman üretmeye kalkıyorsun. İşin, aslında öyle olmaması ihtimalini konuşmuyorum bile, sonuçta sen şu anda tamamen hislerine göre "Ace 50'den sonra böyle davranmaya başlamıştır" diyorsun. İçinden çıkılmaz bir karadeliğe soktun kendini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık