Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Ciddi diyorum yazdıkların bana anlamlı gelmiyor devam etmemize gerek yok, çok gereksiz şeyler üzerinden yüklenme yapıyorsun, tamam senin için öyle olsun diyorum :good:

Skull ağzından bilgiyi Oda vermiyor bu seriyi Oda yazmıyor.
Tamam neyse fazla yüklendim sana daha bu hikayeleri hazmedemeden.:S Bir kaç gün sonra konuşuruz. :D

Tamam neyse fazla yüklendim sana daha bu hikayeleri hazmedemeden.:S
Keşke yüklenecek bir şey olsaydı da, yüklenseydin.
Skull böyle böyle düşünüyor olayı var sadece, Ace'ye yüklenecek hiçbir şey yok. Skull'un düşüncelerini de ne kadar önemsersin o kişiden kişiye değişir.

Zaten dediğim gibi seri Oda'nın kaleminden değil, arada adam Oda'dan görüş alıyormuş.

En güçlü tartışması bir yana benim en çok hoşuma giden kısım Bigmom korsanlarıyla alakalıydı. En güçlü aile Bigmom'a aitmiş. Bigmom korsanlarını diğer imparatorların adamlarına çatur çutur yediren kesime duyurulur. Diğer yonkou oluşumlarından hiçbir şekilde geri kalmazlar dedik dedik inandıramadık. Ne oldu şimdi? En güçlü oluşum çıktılar bildiğiniz.
Big Mom en güçsüz Yonko ve Katakuri en güçsüz sağ kol bir kere :oops:

Keşke yüklenecek bir şey olsaydı da, yüklenseydin.
Skull böyle böyle düşünüyor olayı var sadece, Ace'ye yüklenecek hiç bir şey yok. Skull'un düşüncelerini de ne kadar önemsersin o kişiden kişiye değişir.

Zaten dediğim gibi seri Oda'nın kaleminden değil, arada adam Oda'dan görüş alıyormuş.
Savunduğun çoğu şeye ters düşen bilgiler var burda Ferit. Aslında normal şeyler. Ama zamanında tam bilinmiyorlarken çok hikaye çizdiniz artlarına o yüzden böyle oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık