Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 yaş altı OP anime izleyenleri severek izleyebilir bu arada. Ama önemli olan genel yorumlar. Netflix buna göre devam veya tamam kararı verir.

OP Red filminden iyidir mesela. Onu çılgınca tüketenler bunu da öyle tüketir ve beğendim-çok beğendim derse devamı gelebilir.

Fragmanda çok az yer almış ama sert, karizma takılan biri gibi yansıtılmış. Yani hep böyle biri gibi.

Bir de olduğundan çok kalıplı duruyor. Takım elbiseden mi çekimlerden dolayı mı bilmiyorum ama çok fit bir adam olmasına rağmen öyle durmuyor. Eli cebinde gemide dövüşürken ki sahneye bakabilirsiniz.
Doğru dedin :)

Bu çok amatör duruyor . Sanki fan yapımı gibi .
Zaten bu işe kalkışmak hataydı . One pieceyi dizi yapamazlar .

Bence güzel duruyor. Biraz alışmak lazım seslerin eğreti dublaj gibi durmasına falan. ama one piece batı versiyonu havası var. Teaser'dan çıkardığım sonuç bence o ruhu yakalamışlar. Başka sahnelerle falan bir daha yorumlamak lazım tabii çünkü live action adaptasyonları %99 kötü olur. Ama umutluyum.

Ben beğendim ya. Beklenti 0 di üstüne çıkmışlar işte xD saç renkleri ya da görsellik 2.sezonda düzeltilir hala en çok okunan izlenen serinin bir de yazarı yaşıyor, okurlar eksik yönlerini duzeltirler bence. Cast için bu kadar uğraşan efekt içinde uğramıştır. Witcher cast yönünden leş bunda en azından oyuncular oturuyor. Öldük bittik ohoo dan ziyade pozitif geldi bana. 2.fragmanda Roger ve mifak da görürsek ne ala.

Bakıyorum bakıyorum her seferinde kostümlerden daha da çok rahatsız oluyorum. Dümdüz kospilav yapmışlar, zerre kafa yormamışlar. Ortamla çok alakasız görünüyor kumaşlar.

Ben bu kostümleri trendyoldan bile alsam daha iyi tasarlardım.

Luffy

Gömlek

Şort

Terlik

İrl luffy tabiki de birkenstock giyecek bu arada jskddjfjdjdjdndjdsnsms

Zoro

Gömlek

Pantolon

Çizme

Bandana

El örgüsü haramaki, ama ben ekibe bunu pamuk iplikten yalancı selanik modelde ördürürdüm, daha da doğal bi görüntüsü olurdu.

Ek: Zoro için neredeyse bütün kıyafetleri keten ve oversize seçtim çünkü samuray kıyafetleri de aslında hep relax kıyafetler, zoro da aşırı rahat ve cool bi karakter, tam olarak bu sebepten dolayı keten kumaş bence karakteri ve kişiliği birebir yansıtır.

Nami

Tişört

Etek

Sandalet

Kemer

Bandana

Usopp

Pantolon

Pantolon askısı

Tişört

Bandana

Gözlük

Eldiven

Ayakkabı

Çanta

Sanji

Gömlek

Ceket

Pantolon

Ayakkabı

Kemer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık