Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Kendi Tier Listini yapabiliyorsun 600+ karakter olanlıyı yapıyorum şuanda cidden çok sıkıntı Makino var Köpek Chouchou var. Naminin kardeşi Nojiko var ne alaka yani XD ? Onları istersen koymadan bitirebiliyorsun ama çok oluduğundan kafa karıştırıyor.
şimdi baktım login yaparsan kendi istediğin karakterleride ekliyebiliyorsun. tabi fotoları vs ayarlaman gerek vakit bulunca kapsamlı yapıp atarım hem millete güç sıralaması vs için kolaylık olur. Edit kısmından s ss vs falanda değişitiriliyor isteyen duruma göre değiştirir.

şimdi baktım login yaparsan kendi istediğin karakterleride ekliyebiliyorsun. tabi fotoları vs ayarlaman gerek vakit bulunca kapsamlı yapıp atarım hem millete güç sıralaması vs için kolaylık olur. Edit kısmından s ss vs falanda değişitiriliyor isteyen duruma göre değiştirir.
Ben yaptım
SS+
SS
S+
S
A+
A
diye gidiyor :D kurcaladım baya tier list olayını ama 600 karakteri yerleştirmek zor.

Çok fazla gereksiz karakterler koymuşlar ve cidden o sütunlar yetersiz olmuş ekstra 3,4 sütun olsaymış iyi olurmuş.
Şöyle birşey karaladım. Genellikle soldaki adamlar daha güçlüdür herhalde diye düşündüm ama üstüne fazlada düşünmedim. Fakat atıyorum D grubundaki herkes eşittir diye kaide yok. Aralarında ciddi fark olan adamları aynı gruba yerleştirmek zorunda kaldım.

One Piecede taş kağıt makas sistemide dönüyor çok fazla.Yaşlanan kşiler veya potansiyeli olan gençler var sürekli yer değiştiriyorlar. Yazı güzel olmuş
Mihawk'ın çakılı olması gözümden kaçmadı :d

https://tiermaker.com/create/one-piece-character-1252

şöyle bir site var karakterleri dizip görmek için güzel olur. Onun dışında yonkou-amiral-sağkol-savaşlordu-koramiral vs diye gider. Arada bazı potansiyelli karakterler var mesela mihawk, sağkol-amiral arasında kalabilir bu karakter. Rayleihg, Garp gibi efsane karakterler istisna karakterler onun dışında sıra belli.
Kalabalık bir liste için tiermaker yeterli değil. Comicvinede yapmak daha mantıklı.

Ayrıca bunun için farklı bir konu vardı.

Selam, Tiermaker'da daha fazla karakterin olduğu, güncel ve dövüşen karakter ağırlıklı yeni bir şablon hazırladım. Şu linkten ulaşabilirsiniz:
https://tiermaker.com/create/one-piece-power-rankings-402596

Şu Tiermaker işi gördüğüm gibi liste takıntımı tetikledi ama halihazırdaki şablon yetersiz gelince kendim bir tane yapayım dedim. İlgi ve talep olursa ve gereklilik duyulursa dilerseniz bunun için yeni bir başlık açabilirim, karakter ekleme ve başka düzenleme isteklerini o şekilde paylaşabilirsiniz. Yalnız buradan ufak bir uyarı da geçeyim, sitede yeni bir şablon oluşturmak için Twitter hesabınızı bağlayacak olursanız istediği bilgilere dikkat gösterin, tüm twitter hesabınızı adamların kontrolüne açmış oluyorsunuz. Ben bu sebeple yeni bir gmail ve twitter hesabı alarak kayıt oldum.

Selam, Tiermaker'da daha fazla karakterin olduğu, güncel ve dövüşen karakter ağırlıklı yeni bir şablon hazırladım. Şu linkten ulaşabilirsiniz:
https://tiermaker.com/create/one-piece-power-rankings-402596

Şu Tiermaker işi gördüğüm gibi liste takıntımı tetikledi ama halihazırdaki şablon yetersiz gelince kendim bir tane yapayım dedim. İlgi ve talep olursa ve gereklilik duyulursa dilerseniz bunun için yeni bir başlık açabilirim, karakter ekleme ve başka düzenleme isteklerini o şekilde paylaşabilirsiniz. Yalnız buradan ufak bir uyarı da geçeyim, sitede yeni bir şablon oluşturmak için Twitter hesabınızı bağlayacak olursanız istediği bilgilere dikkat gösterin, tüm twitter hesabınızı adamların kontrolüne açmış oluyorsunuz. Ben bu sebeple yeni bir gmail ve twitter hesabı alarak kayıt oldum.
İşimize yarayacaktır. Teşekkür Ediyorum ama Konuyuda okuyup yorum yapın o kadar yazdık beyler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık