Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Yo Atabilirsin ama yazdığım şeye tepki veren kalmadı daha Tier List paylaşıyor herkes yazıyıda okusanız hoş olur yani
Başlangıçtaki mesajını okudum da o yazıya ilişkin bir değerlendirme yorumu yapasım gelmedi, bu başlığa yazmanın ön koşulu yazdığımızı direkt olarak o mesajla ilişkilendirmekse off topic için kusura bakma. Aksi takdirde "o kadar yazdık yorum yapmıyorsunuz" diye üzülmek için aman aman da uzun bir post değil merak etme, sal gitsin :D. Mesela ben de geçen haftalarda başka bir forumda süper kahraman çizgi romanlarına başlamakla ilgili 1200 kelimelik bir mesaj yazmıştım dönüp de bakan olmadı ki bu forumdaki mesajlarımın da çoğu paragraflarca uzar gider ama bu sebeple insanlara çemkirmenin de anlam yok.

Son düzenleme:
Selam, Tiermaker'da daha fazla karakterin olduğu, güncel ve dövüşen karakter ağırlıklı yeni bir şablon hazırladım. Şu linkten ulaşabilirsiniz:
https://tiermaker.com/create/one-piece-power-rankings-402596

Şu Tiermaker işi gördüğüm gibi liste takıntımı tetikledi ama halihazırdaki şablon yetersiz gelince kendim bir tane yapayım dedim. İlgi ve talep olursa ve gereklilik duyulursa dilerseniz bunun için yeni bir başlık açabilirim, karakter ekleme ve başka düzenleme isteklerini o şekilde paylaşabilirsiniz. Yalnız buradan ufak bir uyarı da geçeyim, sitede yeni bir şablon oluşturmak için Twitter hesabınızı bağlayacak olursanız istediği bilgilere dikkat gösterin, tüm twitter hesabınızı adamların kontrolüne açmış oluyorsunuz. Ben bu sebeple yeni bir gmail ve twitter hesabı alarak kayıt oldum.
Kapsamlı bir şablon hazırlarsan One Piece Tier List konusu açsan fena olmaz. Ya da senin bir seviye konun vardı oraya da şablonu ekleyerek bu konunun kirlenmemesini sağlayabiliriz.

Başlangıçtaki mesajını okudum da o yazıya ilişkin bir değerlendirme yorumu yapasım gelmedi, bu başlığa yazmanın ön koşulu yazdığımızı direkt olarak o mesajla ilişkilendirmekse off topic için kusura bakma. Aksi takdirde "o kadar yazdık yorum yapmıyorsunuz" diye üzülmek için aman aman da uzun bir post değil merak etme, sal gitsin :D. Mesela ben de geçen haftalarda başka bir forumda süper kahraman çizgi romanlarına başlamakla ilgili 1200 kelimelik bir mesaj yazmıştım dönüp de bakan olmadı ki bu forumdaki mesajlarımın da çoğu paragraflarca uzar gider ama bu sebeple insanlara çemkirmenin de anlam yok.
Kimsenin buraya yazma zorunluluğu yok öyle bir ihtiyaç içinde olsam herkesi etiketlerim yazsın diye tabiki bir zorunluluğunuz yok ama başlarda cevap yazılan ve konu ile alakalı yazı ve tartışmalar şeklinde ilerleyen konuda son 2,3 sayfada konu kişilerin hazırladığı Tier Listlere döndü. Konunum amacı örneklerin yetersiz bulunması, Örneklerimi çürütmek için başka örnekler sunulması gibi mesajlaşmalar üzerinden yürümekti takıldığım nokta konunun rağbet görmemesi değil zaten dediğin gibi aman aman uzun bir konu değil ben bu forumda ne uzun yazılar okudum. Kimseye çemkirdiğimde yok

@Solid Snake
Valla yanlış anlama beni ilk birkaç paylaşım sıkıntı oluşturmuyordu ama tamamen konu oraya döndü. En son sende patladı. Zaten ilk inceleme denemem ne kadar kaliteli olabilirki ne kadar rağbet görsün yavaştan başlamak için açtım bu konuyu. Ben tier listin konusunda yardımcı olabilirim. Dargınlık olmasın aramızda

Kapsamlı bir şablon hazırlarsan One Piece Tier List konusu açsan fena olmaz. Ya da senin bir seviye konun vardı oraya da şablonu ekleyerek bu konunun kirlenmemesini sağlayabiliriz.
Bunu yapacaktım ama şu aşağıdaki postta yazdığım üzere bir sıkıntı yaşadım:
Şu mesajda oluşturduğum şablonda karakterler alfabetik olarak sıralanıyor ama sayı fazla olunca bu şekilde dahi bulması biraz zor oluyordu. Daha kullanışlı bir şey ortaya çıkarmak için resimlerin isimlendirmesini gruplara ve numaralara ayırarak düzenledim. Bu şekilde yüklendiğinde çok daha kullanışlı bir şablon ortaya çıkacaktı. Gelgelelim bu site için yeni açtığım twitter hesabı bloklanmış, bir hesap daha açmak istemedim sonrasında tekrar sıkıntı olursa diye. Ama sitede halihazırda bu tiermaker'ı twitter hesabını bağlayarak kullanan varsa düzenlediğim dosyalardan faydalanarak yeni bir şablon oluşturabilir.

Grup ve numaralara ayrılmış resim dosyalarını şu drive klasöründe bulabilirsiniz, topluca indirmek mümkün ve toplamda yalnızca 3 mb:
https://drive.google.com/open?id=16aRhAb2YP5e-GAaxCIS-P9JyOIYFd0t9

Olabildiğince aralara yeni karakter eklenebilecek şekilde numaralar verdim, incelerseniz daha iyi anlaşılacaktır.
Dediğim gibi siteyi halihazırda kullanan varsa buradan alıp şablonu oluşturup bir de üstüne başlık açarsa şahane olacak zaten ama ben biraz caydım. Bu arada resimlerin büyük çoğunluğunu daha önce hazırlanan şablondaki gibi http://volonte-d.com/ sitesinden aldım, bir kısmını da kendim hazırladım. Eğer eksiklikler göze çarparsa

Kimsenin buraya yazma zorunluluğu yok öyle bir ihtiyaç içinde olsam herkesi etiketlerim yazsın diye tabiki bir zorunluluğunuz yok ama başlarda cevap yazılan ve konu ile alakalı yazı ve tartışmalar şeklinde ilerleyen konuda son 2,3 sayfada konu kişilerin hazırladığı Tier Listlere döndü. Konunum amacı örneklerin yetersiz bulunması, Örneklerimi çürütmek için başka örnekler sunulması gibi mesajlaşmalar üzerinden yürümekti takıldığım nokta konunun rağbet görmemesi değil zaten dediğin gibi aman aman uzun bir konu değil ben bu forumda ne uzun yazılar okudum. Kimseye çemkirdiğimde yok
Şimdi daha iyi anladım seni ama bu tier list'lerin genelde bu başlıkta paylaşıldığını gördüğüm için buraya atmıştım.

@Solid Snake
Valla yanlış anlama beni ilk birkaç paylaşım sıkıntı oluşturmuyordu ama tamamen konu oraya döndü. En son sende patladı. Zaten ilk inceleme denemem ne kadar kaliteli olabilirki ne kadar rağbet görsün yavaştan başlamak için açtım bu konuyu. Ben tier listin konusunda yardımcı olabilirim. Dargınlık olmasın aramızda
Estafuru girişteki yazına kötü demedim, çoğuna da katılıyorum zaten ama onla ilgili bir şey yazmak için beni harekete geçirmedi yalnızca. @Rocks D. Xebec'e yazdığım gibi Drive'daki resimlerden faydalanarak devam etmek isteyen olursa çok mutlu olurum zaten ama işte sitenin erişim izni politikası hoşuma gitmedi, o yüzden kimseyi de ittirmek istemem bunun için :D

Bunu yapacaktım ama şu aşağıdaki postta yazdığım üzere bir sıkıntı yaşadım:

Dediğim gibi siteyi halihazırda kullanan varsa buradan alıp şablonu oluşturup bir de üstüne başlık açarsa şahane olacak zaten ama ben biraz caydım. Bu arada resimlerin büyük çoğunluğunu daha önce hazırlanan şablondaki gibi http://volonte-d.com/ sitesinden aldım, bir kısmını da kendim hazırladım. Eğer eksiklikler göze çarparsa

Şimdi daha iyi anladım seni ama bu tier list'lerin genelde bu başlıkta paylaşıldığını gördüğüm için buraya atmıştım.

Estafuru girişteki yazına kötü demedim, çoğuna da katılıyorum zaten ama onla ilgili bir şey yazmak için beni harekete geçirmedi yalnızca. @Rocks D. Xebec'e yazdığım gibi Drive'daki resimlerden faydalanarak devam etmek isteyen olursa çok mutlu olurum zaten ama işte sitenin erişim izni politikası hoşuma gitmedi, o yüzden kimseyi de ittirmek istemem bunun için :D
50 tane e postam var lazım olursa sanda verebilirim yani Twitterda artık kullanmıyorum. Bana bir sıkıntı oluşturmaz devam ederim hangi karaktere kadar ekledin ama ben senin yaptığına ekleyebiliyor muyum yoksa sıfırdan açayım mı ?

İmparator oluşumu eder ama bu onların çoğunu elit komutan lvl yapmaz.Dof g4e eziliyor,Jinbei g2ye oha çekiyor,çaylak Ace'le berabere kalıyor,Croco'nun alabasta durumu zaten rezil.MF'de biraz itibar yaptırdı.Law desen Doffy'ye ezilerek yeniliyor,Hancock için Coby yollanıyor,Moria'nın olayı zaten komik.Shichiler için hype yapabileceği bir Mihawk ve Weevil'ı kaldı elinde.Mangadan yonkoları sadece amiraller ve shichiler durdurabilir cümlesini sayısız kere hatırlatan arkadaşlar Linlin'in Dof'u yendiği bilinen Luffy'yi yenmesi için yolladığı Cracker muhabbetini istedikleri yöne çekiyor ama onu da söyliyeyim.
"Çaylak Ace" de Savaş Lordu teklifi almıştı o dönem. Ace'e denk olması kötü bir şey değil. Garp'ın dediklerinden anladığımız 7 Savaş Lordu + Bütün Donanma = 4 İmparator tayfası. MF'de gördüğümüz kadarı ile "1 İmparator tayfası + müttefikleri + 2 Savaş Lordu + Impel Down kaçkınları ve Luffy = 1 Filo Amirali + 3 Amiral + Garp + sayısız Koramrial ve diğer rütbedeki askerler ve 5 Savaş Lordu" gibi bir durum var. Jinbe ve Croco'nun karşı tarafta olması ne kadar değiştirmiştir dengeleri tartışılabilir.

Kaido Bm 10
Dragon 8
Shanks Akainu 7
Teach Amiraller 6
sag kollar 5.
Shanks Beyaz Sakal ile tek kolu varken kılıç tokuşturmuş. Akainuyu terletmiş bir adam. Savaş sırasında Kaidoyu durdurmuş. Hiç bir şey gormedigimiz Dragona 8 Shanksa 7 vermek olmaz bence. Eski 4 imparator 9-10 puandır bence. Ve tüm İmparatorlar amiralleri rahatlikla sallarlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık