Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Evet konu tamamen amacından uzaklaştı. :( Güç Seviyeleri altından iyi kötü bir inceleme yaptık Tier List paylaşmaya döndü iş Tier Liste paylaşın ama Yazıyada bir tepki verseniz güzel olurdu. :oops:

Selam, Tiermaker'da daha fazla karakterin olduğu, güncel ve dövüşen karakter ağırlıklı yeni bir şablon hazırladım. Şu linkten ulaşabilirsiniz:
https://tiermaker.com/create/one-piece-power-rankings-402596

Şu Tiermaker işi gördüğüm gibi liste takıntımı tetikledi ama halihazırdaki şablon yetersiz gelince kendim bir tane yapayım dedim. İlgi ve talep olursa ve gereklilik duyulursa dilerseniz bunun için yeni bir başlık açabilirim, karakter ekleme ve başka düzenleme isteklerini o şekilde paylaşabilirsiniz. Yalnız buradan ufak bir uyarı da geçeyim, sitede yeni bir şablon oluşturmak için Twitter hesabınızı bağlayacak olursanız istediği bilgilere dikkat gösterin, tüm twitter hesabınızı adamların kontrolüne açmış oluyorsunuz. Ben bu sebeple yeni bir gmail ve twitter hesabı alarak kayıt oldum.
Şu mesajda oluşturduğum şablonda karakterler alfabetik olarak sıralanıyor ama sayı fazla olunca bu şekilde dahi bulması biraz zor oluyordu. Daha kullanışlı bir şey ortaya çıkarmak için resimlerin isimlendirmesini gruplara ve numaralara ayırarak düzenledim. Bu şekilde yüklendiğinde çok daha kullanışlı bir şablon ortaya çıkacaktı. Gelgelelim bu site için yeni açtığım twitter hesabı bloklanmış, bir hesap daha açmak istemedim sonrasında tekrar sıkıntı olursa diye. Ama sitede halihazırda bu tiermaker'ı twitter hesabını bağlayarak kullanan varsa düzenlediğim dosyalardan faydalanarak yeni bir şablon oluşturabilir.

Grup ve numaralara ayrılmış resim dosyalarını şu drive klasöründe bulabilirsiniz, topluca indirmek mümkün ve toplamda yalnızca 3 mb:
https://drive.google.com/open?id=16aRhAb2YP5e-GAaxCIS-P9JyOIYFd0t9

Olabildiğince aralara yeni karakter eklenebilecek şekilde numaralar verdim, incelerseniz daha iyi anlaşılacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık