Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ortada bir tekleme yok. İlla bir tekleme artıyorsal Hordy’nin tek bir diş darbesiyle Luffy’i teklemesine bakabiliriz. Hamsi Jınbe kan vermese Luffy ölmüştü :D
Tekleme mi bana Luffy'nin bayıldığı sahneyi atsana :D Tek diş darbesi ile bayılmıyor ahh Noah'ı parçalarken yarası daha da açılıyor sonrasında Noah'ı Deniz Canavarları'nın tuttuğunu görünce kendisini salıyor arkasında bir düşman yokken tek bir sayfayı ele alıp diğer sayfaları görmezden gelmekte güzel oluyor herhalde.Bayılma dediğin şeyi kendin sağlayamazsın kendini salmak farklı elinde olmadan bilincinin kapanması farklı ahh canım benim. :D

Usopp'un sapanından, Nami'nin sopasindan, çoğu tayfa üyesinin her olaya korku ile girmesinden biktim. Hayır hepsininde büyük büyük hayalleri var ama maceradan korkuyorlar. Korsanlıkta yeni değiller artık öğrensinler bazı şeyleri. Biraz ciddiyet.

Ayy canım benim kendisini salmıyordu da nasıl Noah'ın durduğunu fark edene kadar Elephant Gatling Gun yapabiliyordu bir açıkla da öğrenelim ya herhalde Elephant Gatling Gun'ı Luffy'nin dublörü atıyordu o sıra.
Aynen reis kuma’da da kendini saldı mesela değil mi? Ama ne hikmetse Kuma ortalığı yıkarken uyanamadı :/ Eğer Luffy kendini saldıysa Zoro da kendini saldı. Git Bak bakalım Zoro ne zaman düşüyor. Killer iniyor sonra tilki arkasını dönüp gidiyor. Artı adam bir de aç ama işte eğer üstüne gelseydi Tilki irade devreye girecekti. Bunlar bu manga’nın Gerçekleri.

Pasaklı cenabet kum-kum fanının lafına bak :ehe::ehe: Seninkinin yüzünden Alabastaya kaç yıl yağmur yağmamış. En son yenildiği zaman yağdı unuttun herhalde. Nasıl bir durumdaysa :hhh:
Adam terlemiyor ki kendisi her zaman kuru ve temizdir! Halk da zaten pek duş falan sevmiyordu adam su israfı olmasın diye neler neler yaptı yine yaranamadı. Biz de mi develeri vurdursaydık çok su içiyorlar diye? :artiz:

Sen Çibi Mihawk'ın rezilliğini Croc üzerinden kapamaya çalışma :S

Aynen reis kuma’da da kendini saldı mesela değil mi? Ama ne hikmetse Kuma ortalığı yıkarken uyanamadı :/ Eğer Luffy kendini saldıysa Zoro da kendini saldı. Git Bak bakalım Zoro ne zaman düşüyor. Killer iniyor sonra tilki arkasını dönüp gidiyor. Artı adam bir de aç ama işte eğer üstüne gelseydi Tilki irade devreye girecekti. Bunlar bu manga’nın Gerçekleri.
Bana Luffy'nin ortam da Kuma'dan haberdar olduğu ile ilgili Manga sayısını atar mısın? Al sana Luffy'nin kendisini saldığı sayfa diyalogları iyi oku.
Al sana manga'nın gerçekleri.
Tilki: Sırıtır
Zoro: Başı döner ve bayılır :D Aynen Zoro baya farkında gittiğini adamın gittiğini bayılırken görüyor :D

Adam terlemiyor ki kendisi her zaman kuru ve temizdir! Halk da zaten pek duş falan sevmiyordu adam su israfı olmasın diye neler neler yaptı yine yaranamadı. Biz de mi develeri vurdursaydık çok su içiyorlar diye? :artiz:

Sen Çibi Mihawk'ın rezilliğini Croc üzerinden kapamaya çalışma :S
O yüzden mı nakavt olunca yağmur yağmaya başladı tekrar :hhh::hhh:
AHahaha 0:44

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık