Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Aaaa ayıp ediyorsun King, Zoro'yu eşek sudan gelene kadar dövecek. Zoro'nun üstü başı Kuma acı verme olayından daha kötü olacak. Sonra Zoro felsefi bir şeyler söyleyip King'e tek atacak :hhh:

King-Smoothie bence harika olur yakışırlar. Smoothie-Jack duosundan bin kat iyidir.
Olacak senaryoyu açıkladığın için teşekkür ederim :D Gerçekten de çok uzak bir geleceği görüyorsun.Smoothie-Jack pek gitmez zaten.Smoothie'den güçlü ya da yakın birisi lazım.

Üye silindi 1004

Olacak senaryoyu açıkladığın için teşekkür ederim :D Gerçekten de çok uzak bir geleceği görüyorsun.Smoothie-Jack pek gitmez zaten.Smoothie'den güçlü ya da yakın birisi lazım.
Yani en gaz öyle oluyor Oda bu yüzden öyle yapıyor. Kılıç koklayanlar bu dediğimi çığlık ata ata okur yalan mı? Smoothie bence de iki üç gömlek fazla gelir Jack'e :D

Bunların dövüşlerini görmek istediğimi yazmaktan bıktım keşke ittifak olayları falan olmasaydı da Smoothie vs Queen olaydı.King-Queen-Smoothie düşman başına :D

Yani en gaz öyle oluyor Oda bu yüzden öyle yapıyor. Kılıç koklayanlar bu dediğimi çığlık ata ata okur yalan mı? Smoothie bence de iki üç gömlek fazla gelir Jack'e :D
Ben de çığlık atarak okurum hocam :D King ile Smoothie kılıç ustaları duosu olduğundan dolayı ilgi çekici olur.Queen-Smoothie de fena olmaz gerçi.

Koluma kocaman Dof ve Zoro dövmesi yaptırasım geldi desem :hhh: Ben bu kadar içten, inanmış ve tutkulu bir savunma şekli görmedim. Zoro fanları bi yerden sonra agresifleşip hakaret edip kendini banlatırıyor.
İşte Luffy fanları öyle değil daha bir tutkuyla devam ediyorlar dine çevirmişler aynen ve forumu ele geçirmişler zaten.Anlatamazsın uğraşma tecrübe konuşuyor. :D Senin dediğin zoro dönemleri eskide kaldı.Artık az fanı olan Luffy tayfasının hışmına uğruyor Zoro lobisi de zor durumda bakma sen. :D

Üye silindi 1004

İşte Luffy fanları öyle değil daha bir tutkuyla devam ediyorlar dine çevirmişler aynen ve forumu ele geçirmişler zaten.Anlatamazsın uğraşma tecrübe konuşuyor. :D Senin dediğin zoro dönemleri eskide kaldı.Artık az fanı olan Luffy tayfasının hışmına uğruyor Zoro lobisi de zor durumda bakma sen. :D
Eskiden Ace fanları olurdu bi ortamda Luffy'nin çok fazla savunulmasına izin vermezlerdi. Ace fanı da kalmamış ortalıkta :D DnS olsa Zoro fanları yükselişe geçer bir aydır yok malum. Luffycilerin insafına kaldık :D

1 Luffy fanı 5 zoro fanına bedeldir.
Bir dofçu ise bir crococuya denktir.
1 lawcı 1 dofçuya bedeldir.
1 brookçu bütün foruma bedeldir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık