Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

@Monkey D. Luffy
Bu Amerikalılarla yazık yav Two Piece izliyorlar :(
Mal etmişler animeyi. Croco dövüşünde kanı göstermezsen dövüşün hiçbir anlamı kalmıyor zaten.
Ama daha efsanesi var. İspanya. Gerçi bu dublajdan dolayı, sansür değil.
https://www.reddit.com/r/OnePiece/c...f_one_piece_in_spain/?st=j9kzqx0u&sh=e82d94cf
Birinci maddeye bak.
Usopp Yusuf adında bir müslüman. 8000 adamından bahsederken onlardan ümmeti gibi bahsediyor(ümmet tam olmadı çeviri olarak da daha uygun kelime de bulamadım). Şanslı olunca Allah'a şükrediyor:hhh:.

@Monkey D. Luffy
Bu Amerikalılarla yazık yav Two Piece izliyorlar :(
Bu normali değil :/ çocuklar için yapılan hali. "One Piece 4kids"

Edit: Büyükler için sansürsüz hali düzenli olarak ayrıca yayınlanıyor mu bilmiyorum. Büyük ihtimal onlar da bizim gibi internetten takip ediyordur. Yayınlayan kanallar var ama onlar da güncel değil sanırsam. One Piece ilk çıktığı zamanlarda animelere çizgi film muamelesi yapıldığı için böyle oluyor. Bizde de Smoker çifter çifter puro içiyor diye kaldırılmıştı diye hatırlıyorum. 2004 yılı olması lazım lastik çocuk adıyla yayınlanırdı Star Tv'de.

Edit 2: Bunu da atmasam olmaz şimdi :)

Son düzenleme:
Bu normali değil :/ çocuklar için yapılan hali. "One Piece 4kids"

Edit: Büyükler için sansürsüz hali düzenli olarak ayrıca yayınlanıyor mu bilmiyorum. Büyük ihtimal onlar da bizim gibi internetten takip ediyordur. Yayınlayan kanallar var ama onlar da güncel değil sanırsam. One Piece ilk çıktığı zamanlarda animelere çizgi film muamelesi yapıldığı için böyle oluyor. Bizde de Smoker çifter çifter puro içiyor diye kaldırılmıştı diye hatırlıyorum. 2004 yılı olması lazım lastik çocuk adıyla yayınlanırdı Star Tv'de.

Edit 2: Bunu da atmasam olmaz şimdi :)
Büyükler için hâli yok diye biliyorum. Animeyi çöp ettikleri gerçeğini değiştirmiyor :D Puroyu silip dumanını silmeyi unutmuşlar. Çölde Croco'nun ağzından duman çıkıyor :D

One piece in birkaç Türkçe dublajlı bölümüne baktım da zamanına göre iyi iş çıkarmışlar bence.Birkaç yerde telaffuzla ilgili sıkıntı olsa da.Ama her çeviride bazı kelimelerin okunuşunda az buz bir farklılık/bozulma olur.En azından sansür koymamışlar diğer ülkeler kadar.

Mal etmişler animeyi. Croco dövüşünde kanı göstermezsen dövüşün hiçbir anlamı kalmıyor zaten.
Ama daha efsanesi var. İspanya. Gerçi bu dublajdan dolayı, sansür değil.
https://www.reddit.com/r/OnePiece/c...f_one_piece_in_spain/?st=j9kzqx0u&sh=e82d94cf
Birinci maddeye bak.
Usopp Yusuf adında bir müslüman. 8000 adamından bahsederken onlardan ümmeti gibi bahsediyor(ümmet tam olmadı çeviri olarak da daha uygun kelime de bulamadım). Şanslı olunca Allah'a şükrediyor:hhh:.
Bizde de Maymun Lafi, Altın Racır var :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık