Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Şimdi anlamadığım birşey var bazıları film de gösterilen güç seviyelerini saymıyordu manga da yok diye noldu şimdi fikirleri mı değişti?

İzledim, filme dair tek iyi şey filme girerken verdikleri ciltli kitapçık (80 sayfa). Rahatlıkla izlediğim en kötü OP filmi diyebilirim. Üzerine yorum yapmak bile istemiyorum :( Sorusu olan varsa elimden geldiğince anlatırım yine de.

Halk olmasa Fujitora Shanks'ı kılıçtan geçirmeye mi hazırlanıyordu?

Filmde canon diyebileceğimiz neler var..
Shanks'ın Roger ve Rayleigh tarafından bi sandıkta bulunması, Kızılsaç Korsanları'nın dövüş stilleri. Başka da aklıma gelen yok açıkçası :D

Big Mom yaşıyor muydu gerçekten ve yaşıyorsa cildinde yanık izi vs. var mıydı?
Big Mom gözükmedi ki filmde. Bi ara o kadar bayıklaştı ki birkaç dakika uyukladım, o anda gözüktüyse bilemem ama sanmıyorum :p

Shanks'ın yüzü neden yara bere içindeydi?
Uta'nın meyvesinin etkisindeki siviller saldırıp yumrukladılar :D Shanks ve tayfası da dokunmadı, izin verdiler vurmalarına.

Filmde karşılıklı bağırışmalar ve Uta konseri ne kadar sürüyor? Filme gitmek istiyordum ama 1 saat boyunca Luffy'nin adını sayıklayan ağlak bir kız ve konseri eşliğinde gözlerinden kalpler çıkan korsanları göreceğimi düşününce hevesim kaçıyor.
Tüm Uta şarkılarını toplarsak 20-25 dakika eder gibi rahat.

3. filmden daha mı kötü?
Ben sadece Strong World, Z ve Gold'u izlemiştim. Bu üçü de bu filmden iyi.

Halk olmasa Fujitora Shanks'ı kılıçtan geçirmeye mi hazırlanıyordu?
Hayır, Shanks haki salınca Borsalino ve Issho çekildiler.

Gaimon'un ne kadar büyük bir adam olduğunu şimdi anlıyorsunuz işte.
Filmin sonunda Uta'nın şarkısı eşliğinde One Piece evreninin farklı yerlerinden karakterleri Uta şarkıları dinlerken gördük kare kare. Gaimon manita yapmış, kendisi gibi sandığa sıkışmış bi kız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık