Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Kizaru'nun sivillere saldırma sahnesine izin vermiş. Akainu, Kizaru, Bay Y üçlüsüne karakterlerini yüceltecek bir şey yaptıracağını sanmam. Değişmesi gereken düzeni temsil ediyor bunlar
Akainu kutsallardan haz etmiyor, daha çok onlara katlanıyor gibi. Ve iki yıl aradan sonraki hali daha aklıbaşında. Filmden yargılamam da sivillere şimdi de mangada zarar vermeyi göze alsa şaşırmam. Bu adam için sonuca giden her şey mübah gibi.

Kısaca Uta konseri gibi geçmiş diyorlar.Bundan şikayetçiler yani.
Sırf bunun için 10 verilir. :utan::utan:

Akainu kutsallardan haz etmiyor, daha çok onlara katlanıyor gibi. Ve iki yıl aradan sonraki hali daha aklıbaşında. Filmden yargılamam da sivillere şimdi de mangada zarar vermeyi göze alsa şaşırmam. Bu adam için sonuca giden her şey mübah gibi.
Prens kitabını okumuş Akainu.

Akainu'ya yapacağı en büyük güncelleme, WG'ye hareket çekip kendi başlarına sadece adalet uğruna son savaşta savaşacak denizcilere önderlik ettirmesi olur. Ana motivasyonları halk ve adalet olmalı. Şu ana kadar çizdiği profile bakınca bunu yaptırmasını pek mümkün görmüyorum Akainu'yu yozlaşmış adaletin temsilcisi bir sosyopat gibi çiziyor.

Akainu'ya yapacağı en büyük güncelleme, WG'ye hareket çekip kendi başlarına sadece adalet uğruna son savaşta savaşacak denizcilere önderlik ettirmesi olur. Ana motivasyonları halk ve adalet olmalı. Şu ana kadar çizdiği profile bakınca bunu yaptırmasını pek mümkün görmüyorum Akainu'yu yozlaşmış adaletin temsilcisi bir sosyopat gibi çiziyor.
Korsan nefretini bir yere bağlayacak gibi, hükümete kafa tutar mı bilmiyorum ama kutsalları sevmediğine her türlü iddiaya girerim.

Korsan nefretini bir yere bağlayacak gibi, hükümete kafa tutar mı bilmiyorum ama kutsalları sevmediğine her türlü iddiaya girerim.
Çocukken ailesi, köyü falan kahpe bir korsan ya da haydut tarafından yakılıp yıkıldı bu da bunun travmasıyla psikopat oldu. Karakteri gereği sümsük tiplere sempati duyması mümkün değil bence de ama bu düzene sapına kadar sarılmış.

Çocukken ailesi, köyü falan kahpe bir korsan ya da haydut tarafından yakılıp yıkıldı bu da bunun travmasıyla psikopat oldu. Karakteri gereği sümsük tiplere sempati duyması mümkün değil bence de ama bu düzene sapına kadar sarılmış.
Denizcilerin çoğu greater good mantığında.Ama ellerine geçecek ilk fırsatta kutsallardan kurtulacaklardır.

Son düzenleme:
Bu böğürenler fransız. Hatta salon önü kuyruk oluşmuş falan kısa video gördüm ergenuslar toplanmış. Film için broşür tarzı şeyler de yapmışlar. Yeni nesil modasına uymuş hem mangaka hem toei. Zaten son 2 sayıda da gördük ya adam umursamadan dağıttı ortalığı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık