Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

O tanımın pek bir önemi olduğunu görmedik. O yüzden olmasa da olur yani:D

Anlatamadım sanırım kendimi. Zoro flashbackinden sonra bu konuda ısrar eden olmaz zaten.

Slash'ın temel yapısını bilmediğim için sordum. Bu arada boruyla nasıl bir bağlantısı var slashın?
Temel yapısını bilmemize gerek yok ki. Saldırılara haki eklenebiliyor.

Kılıcın meyve yediği evrende slash'a haki eklenmesi tuhaf filan olmaz. Zaten serideki güç setleri çok detaylıca açıklanmadı bize, hatta bazıları hiç açıklanmadı. Dolayısıyla çok kasmaya gerek yok.

Crocoyu kesemedi diye Dofta haki yok diyen olmuş mudur acep. 3 haki birden çıkınca ne düşündüler, ne kılıf uydurdular :d
O zamanlar haki kavramı olmadığı için yok denmemiştir. Ancak Marco ve Vista Akainu'yu kesip Ah mah dedirtince belki bişeyler tartışılmıştır ama ne gariptir ki Akainu da bu hakiden görünür bir hasar almadığı için Croco'nun kafasının kopması yine bişey ifade etmemiştir.

O zamanlar haki kavramı olmadığı için yok denmemiştir. Ancak Marco ve Vista Akainu'yu kesip Ah mah dedirtince belki bişeyler tartışılmıştır ama ne gariptir ki Akainu da bu hakiden görünür bir hasar almadığı için Croco'nun kafasının kopması yine bişey ifade etmemiştir.
Peki sen de dedin mi Dofta haki yok diye? :rolleyes: Ben sana kesin gözü ile bakıyorum.

Eee? 1 değil 2 değil 3 tip birden haki çıkınca naptın? :oops:

Şatosunda oturup şarabını içip kendiyle vakit geçiriyor diyor. Bunun ne gibi bir anlamı var :S

Haki herşeye ekleniyormuş olm sen ne diyon.
Bu haki çok da matah bir şey değilmiş o vakit. Ne o öyle her şeye eklenme olayı falan.:artiz:
Temel yapısını bilmemize gerek yok ki. Saldırılara haki eklenebiliyor.
Bilemiyorum. Neticede slash'a haki eklendiğini daha önce görmedim. He tabi gözümden kaçmış olabilir.

2y aradan önce böyle düşünmek çok doğal değil mi? Neticede Marineford savaşında çizilmiş bir adam. Çizildiği kadarıyla hakinin ''h''sini göstermemiş.
Doğal değil. Buna açıkça "kekoluk" denir. Mingo'da da haki yoktu Mf'de ne oldu ? Mihawk'ta haki yok demek için ya çok saf olmak ya da Op'un O'sundan haberin olmamak gerekir.

O tanımın pek bir önemi olduğunu görmedik. O yüzden olmasa da olur yani:D
Bu saatten sonra hala bunu diyebiliyorsan gerçekten kekosundur :) Sana göre bir önemi olmayabilir. Ama kılıç ustalarına ve hakkında yazılıp çizilenlere bakarsan seride ne kadar büyük bir yer kapladıklarını görürsün. Gerçi görsen bu zamana kadar görürsün de... Görmek istemeyenin gözüne soksan da görmez :artiz::bilmem:

Peki sen de dedin mi Dofta haki yok diye? :rolleyes: Ben sana kesin gözü ile bakıyorum.

Eee? 1 değil 2 değil 3 tip birden haki çıkınca naptın? :oops:
Bilmem demişimdir belki :S Fikrim genelde hep değiştiği için bana fark etmiyor kamki :T var mı ss falan, sen tam ss atacak birine benziyorsun hee. Gönder gelsin xD

Bu haki çok da matah bir şey değilmiş o vakit. Ne o öyle her şeye eklenme olayı falan.:artiz:

Bilemiyorum. Neticede slash'a haki eklendiğini daha önce görmedim. He tabi gözümden kaçmış olabilir.
E tabi bak duygulara ekleniyor, ataklara ekleniyor, silahlara ekleniyor, çevrede bile duruyor falan. Artık herşey hakili olacak.

Bilmem demişimdir belki :S Fikrim genelde hep değiştiği için bana fark etmiyor kamki :T var mı ss falan, sen tam ss atacak birine benziyorsun hee. Gönder gelsin xD
Aşk olsun ben öyle bir insan mıyım? Çok güncel değilim zaten. Kim ne dedi bilmiyorum. WCI'da günceldim, öncesini bilmem.
Benim de fikirlerim hep değişken. Olur öyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık