Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192
Dünya işlerine karışmadan ve dikkat çekmeden, logia olarak küçük yerlerde güzel bir hayat sürebilirsin. Ama o meyveyi yemek milyonda bir bile değildir. Üstelik yine de zahmetli bir hayat.
Kutsal ya da rahat bir sıradan olmak varken zahmete girmek bence sıkıntılı bir iş.
Rahat bir sıradan yok işte.Charloss adamın nişanlısını çalıyordu yetmezmiş gibi birde vuruyordu.
O dediklerinde riskli yani.
Logia bulma konusu ise doffy gibi karaborsacılıkla bulunabilir.Mera Mera gibi.

Rahat bir sıradan yok işte.Charloss adamın nişanlısını çalıyordu yetmezmiş gibi birde vuruyordu.
O dediklerinde riskli yani.
Logia bulma konusu ise doffy gibi karaborsacılıkla bulunabilir.Mera Mera gibi.
Ben rahat bir hayat hedefliyorum, sen beni yeraltı dünyasına sürüklemeye çalışıyorsun. Karaborsa falan tehllikeli. Hem meyve parası demek milyarlar demek.

İyisi mi kutsal olalım temizinden, rahat ederiz.

Dof gibi gizli Crocodile fanı zaten o. Bana karşı kötülüyor fakat kapalı kapılar ardında gizli hayranı. :D

Dediğim pek çok şeyi kabul etmiyor fakat daha sonra aklına dank edip kendisi savunuyor doğruymuş diye. Eskiden saçma sapan adamlarla denk tutardı Croc'u biraz yola getirdim onu. Şimdi seviyesini sorsan ne der acaba merak ettim. :D @Millennium Wizard
Amiral seviyesi.Luffy alabastada amiral dövdü.:oleyo2: Sen beni değil ben seni yola getirmişimdir.Saçma yazmamanı sağlıyorum işte elimden geldiği kadar. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık