Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192
Yaşı kadın o, abartıyor. Örneğin Water 7'de paramız olsa güzel güzel yaşarız. Ya da sevgi ve tutkunun Dressrosa'sında mutlu ve huzurlu bir hayat sürebilirdik. (Dofi Dönemi)
Dressrosa iyi ama veletler basacağı için sonsuza dek kalınamaz. :(

Kutsallık olmaz ise bir tane logia bulup yerdim.Ondan sonra Enel gibi yattığım yerden adam tokatlardım.Yeni dünyaya adım atmadan ya korsanlık yada ödül avcılığı yapardım. :D

@Riful
Bu dediğimi aslında Crocodile yapıyordu ha.Korsanları avlayıp ganimeti sırtlanıyordu üstüne de Alabasta halkının gönlünü kazanıyordu.Croco bu yola boşuna baş koymadı en rahatı mantıklısı bu. :D Yaptığı planları örgütü falan saymazsak eğer.

@Riful
Bu dediğimi aslında Crocodile yapıyordu ha.Korsanları avlayıp ganimeti sırtlanıyordu üstüne de Alabasta halkının gönlünü kazanıyordu.Croco bu yola boşuna baş koymadı en rahatı mantıklısı bu. :D Yaptığı planları örgütü falan saymazsak eğer.
Dünya işlerine karışmadan ve dikkat çekmeden, logia olarak küçük yerlerde güzel bir hayat sürebilirsin. Ama o meyveyi yemek milyonda bir bile değildir. Üstelik yine de zahmetli bir hayat.
Kutsal ya da rahat bir sıradan olmak varken zahmete girmek bence sıkıntılı bir iş.

Güçlü olup köpek gibi savașacağıma, bilginin kölesi olurum daha iyi. Kurtuluș ohara bilginlerinde olduğu için onlardan biri olmak isterdim. Op alemini karanlıktan aydınlığa tașıyacak bilgiye sahip tek olușumdur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık