Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Bugüne kadar başarılı bir shounen uyarlaması görmedim ben. O yüzden hiç izleyesim yok. Konuda gezinirken yanlışıkla shanks ve tayfasını gördüm higuma ve çetesi sandım. Yani şurada aramızdan birilerini seçsek bu kadar kötü bir korsan tayfası yapamazdık sanırım.

One piece tüm dünyada konuşulurken bleach tybw'yi izleyen 5-10 kişi kaldı. Kubo gelsin Oda reisten ders alsın.

:at:

Ben hükümetin korsanları Arap ülkesinde darbe yapıyor ikinci sezonda yazacam galiba bu twite :hhh: Bu ne lan :hhh:
Aslında dizi 3-4 sezon çıkarsa Türkiye'deki dayılar kahvede OP konuşmaya başlar. Oyun büyük yiğen Japonya'da GODA diye bir adam her şeyi çözmüş dizinin içine saklamış hep bu beyaz saraydaki kertenkelelerin oyunu bunlar diye muhabbet döner :D

Oda öldürmesinler diye yüzünü saklıyormuş falan :hhh:

Aslında dizi 3-4 sezon çıkarsa Türkiye'deki dayılar kahvede OP konuşmaya başlar. Oyun büyük yiğen Japonya'da GODA diye bir adam her şeyi çözmüş dizinin içine saklamış hep bu beyaz saraydaki kertenkelelerin oyunu bunlar diye muhabbet döner :D

Oda öldürmesinler diye yüzünü saklıyormuş falan :hhh:
"Bir yiğit çıkmış dünya 5ten büyüktür demiş."

Şu da çok doğru tam da Araplara baharı getirmenin bahanesi için yapılan komplo : ))

Oda Türk olsa çoktan yurtdışına kaçmak zorunda kalmıştı muhtemelen : ))
Bak bu şaka değil Oda bunların adamı zaten.Aksi takdirde rakamları tutturmaya sayılara bu kadar takıntılı olmazdı.Tarihlere sayılara kafayı takmak normal değil bu tarz örgütlerin yapıp önem verdiği birşey.İşte önemli olayları şu inancın şu tarihine denk getirmek vs… Oda’da yetenek var büyük kulübe girmiş olabilir önüne tüm imkanları sermişlerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık