Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Hakan Muhafız'a 2. Sezon onayı vermiş Netflix nasıl hala buna 2. sezon onayı vermedi anlamadım.
Onlar bölgesel yapım sadece başarı çıtası aynı değil. Bir de bütçe olayı var işte.

Bir de belki istisnaları vardır ama özellikle ilk bir aylık performansı görülmeden karar verilmiyor zaten.

Şuan bildiğimiz rakamlar sadece ilk 4 gün için. Sandman'in ötesinde Wednesday'in çok gerisinde.

Onlar bölgesel yapım sadece başarı çıtası aynı değil. Bir de bütçe olayı var işte.

Bir de belki istisnaları vardır ama özellikle ilk bir aylık performansı görülmeden karar verilmiyor zaten.

Şuan bildiğimiz rakamlar sadece ilk 4 gün için. Sandman'in ötesinde Wednesday'in çok gerisinde.
Wednesday her ne kadar bizim forumda bayağı gömülse de gayet iyi diziydi. Bir de batıda bayağı bilinen bir franchise'in ekmeğini yedi. Bir de buna epey kredisi olan bir yönetmen ekle tamamdır. Ama One Piece kalite olarak Wednesday'den geride olduğu gibi diğer iki avantajdan da yoksun. Normal bence epey geride olması.

Wednesday her ne kadar bizim forumda bayağı gömülse de gayet iyi diziydi. Bir de batıda bayağı bilinen bir franchise'in ekmeğini yedi. Bir de buna epey kredisi olan bir yönetmen ekle tamamdır. Ama One Piece kalite olarak Wednesday'den geride olduğu gibi diğer iki avantajdan da yoksun. Normal bence epey geride olması.
Wednesday çerezlik güzel bir dizi. Çok hakim değilim ama bir şekilde viral olup global çapta yayıldı onu zaten geçemez. Ama ortaya çıkan iş ve OP kitlesini düşününce ilk hafta biter bitmez 1. olduğu ülke sayısı 50'ye düşmüş.

Bakalım ilk bir ay verileri yayınlanınca daha net bir karşılaştırma yapılabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık