Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Bu haberin kaynağı The New York Times olarak verilmiş.

Dizi yayınlanmadan hemen önce orada bir röportajı yayınlanmış. Paralı olduğu için tamamına erişemedim ama orada şu ibareyi kullanmış Oda.

"Materyalin doğru uyarlandığından emin olmak için bir bekçi köpeği gibi davrandım"

: ))
Aboneliğim vardı baktım. Bu röportajda Oda, dizinin bu söyledikleri konuları kotardığını söylemiş. Sandman biraz cümleleri cımbız ile çekip ortalığı karıştırmak mı istemiş acaba? :confused:

Aboneliğim vardı baktım. Bu röportajda Oda, dizinin bu söyledikleri konuları kotardığını söylemiş. Sandman biraz cümleleri cımbız ile çekip ortalığı karıştırmak mı istemiş acaba? :confused:
Dizi yayınlandıktan sonra başka bir röportaj vermiş de olabilir bilmiyorum ama Oda'nın genel düşüncesinin forumun ortalaması gibi olduğunu düşünüyorum. Eleştirilecek şeyler var ama kötü değil olmuş.

Buggy’i çok fazla beğenen olmuş ama dizideki Buggy ile mangadaki Buggy arasında dağlar kadar fark var.

Bir kere mangadaki Buggy karakter olarak eğlenceli ve trol bir karakter iken dizideki Buggy acımasız ve korkutucu bir karakter olarak tasarlanmış.

Bu yüzden ben dizideki Buggy’i çok fazla beğenmedim dostlar.

Farklılaşan şeyleri çok fazla sevmiyorum.

Buggy’i çok fazla beğenen olmuş ama dizideki Buggy ile mangadaki Buggy arasında dağlar kadar fark var.

Bir kere mangadaki Buggy karakter olarak eğlenceli ve trol bir karakter iken dizideki Buggy acımasız ve korkutucu bir karakter olarak tasarlanmış.

Bu yüzden ben dizideki Buggy’i çok fazla beğenmedim dostlar.

Farklılaşan şeyleri çok fazla sevmiyorum.
Buggy acımasız birisi zaten? Korkutuculuk da subjektif, korkutucu değil dizide de...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık