Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 1066 Spoiler Analizi / @Vegapunk'ın Atölyesi

Momo, abisinin olduğu yerde 1 adım geri durur. Abisi Ryuma'nın soyu en nihayetinde. Saygıda kusur etmemesi lazım ;)

Yalnız Wano dediğin gibi yarım işlendiyse bizimkiler ne ara bir tur atıp geri Balıkadam, Wano falan yapacak merak ediyorum. Bundan sonraki süreç çok çok hızlı işlenmeli.
O tur da çok uzun uzun işlenmez zaten. Önemli şeyleri 3er-5er bölümde anlatsa yeter gibi geliyor bana. Gereksiz detaylar, karakterler koymayınca, bir bölümde çok şey anlatabilir.

Malesef bu lanet Wanoya geri dönecekler güzel teori ağzına sağlık belki dediğin gibi Zoro'nun geçmişi tayfa geri dönünce gösterilecek.

Umarım Wano ile alakalı bir şey görmeyiz bir daha.
Wano, Marineford'dan büyük etki yaptı cidden ama tersten. :oops:
Malesef bu lanet Wanoya geri dönecekler güzel teori ağzına sağlık belki dediğin gibi Zoro'nun geçmişi tayfa geri dönünce gösterilecek.
Teşekkür ederim dostum. :sapkali:Mangada açıklanacaksa, mantıklısı bu. Bir ihtimal, manga dışı kaynaklarla da açıklayabilir tabii.

Selam dostlar. Şeytan meyveleri temalı bir sıralama/liste videosu hazırladım. Seride gördüğümüz ama herhangi bir sebeple, (kullanıcının gücü/yeteneği kaynaklı, kullanıcının seride az gözükmesinden kaynaklı ya da Oda'nın kısıtlamaları kaynaklı olabilir,) gücü ya da potansiyeli tam olarak gösterilmeyen, kısaca hakkı yenen şeytan meyvelerinden bahsettim. Hepinize keyifli seyirler diliyorum! :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık