Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Arkadaşlar verilen infolardan az çok seri içerisinde doğaüstü güçler olduğunu anlamışsınızdır ve de bildiğiniz gibi ateş,su, toprak gibi fix güçler zaten her seride zaten bulunuyor peki ya bana önerebileceğiniz farklı güçler var mı?

Güzel güçleri eklemeyi düşünüyorum :respect:

Not: Güçlerin çok güçlü olmasına gerek yok.
Yer çekimi gücü olabilir. Evrene göre fazla güçlü olursa bilemem tabii. Yeterince gelişirse karadelikler bile fırlatabilir.
Bu arada güç çeşidi arıyorsanız eski çizgi filmlere bakabilirsiniz.
Ben 10'da mesela doğru hatırlıyorsam her türden güç bulunuyordu. Çok geniş bir havuz.

Ses müthiş bir seçenek. Sesle denge bozabilirsin, halüsinasyon gördürebilirsin, patlamalar yapabilirsin, kafa karıştırabilirsin, hatta öldürebilirsin. Dahası yapıcı özellikleri de var. İyileştirebilirsin, sakinleştirebilirsin, anıları hatırlatabilirsin.
Islıkla çığ düşürmek mümkün düşünün.

Ses müthiş bir seçenek. Sesle denge bozabilirsin, halüsinasyon gördürebilirsin, patlamalar yapabilirsin, kafa karıştırabilirsin, hatta öldürebilirsin. Dahası yapıcı özellikleri de var. İyileştirebilirsin, sakinleştirebilirsin, anıları hatırlatabilirsin.
Mesela burada var kullanım şekli

Yer çekimi gücü olabilir. Evrene göre fazla güçlü olursa bilemem tabii. Yeterince gelişirse karadelikler bile fırlatabilir.
Bu arada güç çeşidi arıyorsanız eski çizgi filmlere bakabilirsiniz.
Ben 10'da mesela doğru hatırlıyorsam her türden güç bulunuyordu. Çok geniş bir havuz.
Hocam fazla spo vermeden şöyle göstereyim "?"

Teşekkür ederim yorumun için.

Sesi düşünmüştüm fakat aklıma halüsinasyon gibi işlevleri düşünmemiştim. Yazdığınız noktada etkili bir güç olabilir gerçekten teşekkür ederim

Silahşör bir karakter varsa tabancasından attığı mermi giderken, döndüğü sırada etrafa oval bir dalga yayabilir. Bu dalga slash tarzı kesebilir dokunduğu yeri. Yani mermiyi atlatsa bile o dalgalar vurabilir karşıdakini.

Silahşör bir karakter varsa tabancasından attığı mermi giderken, döndüğü sırada etrafa oval bir dalga yayabilir. Bu dalga slash tarzı kesebilir dokunduğu yeri. Yani mermiyi atlatsa bile o dalgalar vurabilir karşıdakini.
Bu güzel olabilir teşekkürler ve de şöyle söyleyeyim bizim seride güçler silahlarla entegreli bir biçimde de kullanılabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık