Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Herkese selamlar

@limpsubishi hasta olduğu için çalışmalara bir süre ara vermek zorunda kalmıştık ve de bu nedenle bu başlığı maalesef boşlamış olduk ancak bugün yeniden çalışmalara başlayınca bunun şerefine mangadan yakınlaştırılmış bir panel atmak gerekiyor diye düşündüm:alkis: umarım beğenirsiniz.

Arkadaşlar verilen infolardan az çok seri içerisinde doğaüstü güçler olduğunu anlamışsınızdır ve de bildiğiniz gibi ateş,su, toprak gibi fix güçler zaten her seride zaten bulunuyor peki ya bana önerebileceğiniz farklı güçler var mı?

Güzel güçleri eklemeyi düşünüyorum :respect:

Not: Güçlerin çok güçlü olmasına gerek yok.

Arkadaşlar verilen infolardan az çok seri içerisinde doğaüstü güçler olduğunu anlamışsınızdır ve de bildiğiniz gibi ateş,su, toprak gibi fix güçler zaten her seride zaten bulunuyor peki ya bana önerebileceğiniz farklı güçler var mı?

Güçlerin nasıl özellikler olduğunu söylerseniz daha iyi olur bence.
Mesela element bükme gibi mi, büyü türü mü, one pieceteki gibi mi, hunter hunterdaki gibi mi falan.
Çok detay vermenize gerek yok ama fikir verebilmek için bilmemiz gereken bilgiler olduğunu düşünüyorum.

Güçlerin nasıl özellikler olduğunu söylerseniz daha iyi olur bence.
Mesela element bükme gibi mi, büyü türü mü, one pieceteki gibi mi, hunter hunterdaki gibi mi falan.
Çok detay vermenize gerek yok ama fikir verebilmek için bilmemiz gereken bilgiler olduğunu düşünüyorum.
Omnia evreni içerisinde bulunan güç çok geniş bir alan üzerinde duruyor aynı One Piece gibi diyebilirim hocam. Kısacası bana yazılabilecek her gücü entegre etmek fazlası ile kolay :)

Omnia evreni içerisinde bulunan güç çok geniş bir alan üzerinde duruyor aynı One Piece gibi diyebilirim hocam. Kısacası bana yazılabilecek her gücü entegre etmek fazlası ile kolay :)
Next filmini izlediniz mi bilmiyorum, başrolün güzel bir gücü vardı onu kullanabilirsiniz belki. İzlemeyi düşünenlere spoiler olmasın diye gizli içeriğe yazıyorum.
Karakter, 2 dakika sonraki geleceği görebiliyordu. Film içinde bu yetenek çok kullanışlı işlendi, uzun bir seride daha kullanışlı işlemek adına sınırlarını da dengeli bir şekilde zorlayarak işleyebilirsiniz isterseniz.

faz arttırma olabilir
bu yetenek ile beraber ortamın yoğunluğu artar ve rakiplerin hareketi zorlaşır
yani bir nevi hava dolu ortamın yoğunluğu su gibi veya daha ağır oluyor. tabi kullanıcı bundan etkilenmiyor

Next filmini izlediniz mi bilmiyorum, başrolün güzel bir gücü vardı onu kullanabilirsiniz belki. İzlemeyi düşünenlere spoiler olmasın diye gizli içeriğe yazıyorum.
Karakter, 2 dakika sonraki geleceği görebiliyordu. Film içinde bu yetenek çok kullanışlı işlendi, uzun bir seride daha kullanışlı işlemek adına sınırlarını da dengeli bir şekilde zorlayarak işleyebilirsiniz isterseniz.
Aklıma bu gelmişti fakat çok abartı olur diye eklememiştim. Teşekkür ederim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık