Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Eeee ne var bunda benim dediğimden farklı olarak. Diğer ismi diye söylemiş zaten. Benim söylediğimle aynı.

Gomu Gomu farklı bir şey değil ki. Aynı Roger'ın isminden D'yi silmek gibi bir şey.
Lastik meyvenin özelliklerinden biri. Gizlemek için tabii ki bu ismi kullancaklar. Gidip Goro Goro diyemezler. Sen sanki meyve hala lastik meyvesi fakat ismi farklı o kadar diyorsun. Gomu Gomu uydurulmuş bir şey. Kayıtlara Zoan Hito Hito No Mi tanrı modeli Sun god Nika diye geçmiş. :D

Reyiz meyveye ilk ismini kim vermiş peki? Onu da de hele.:D
Öğreniriz onu meyvenin ilk kullanıcısını görünce. Peki sen bana serinin en büyük düşmanları olan bu adamların bu mevye ortaya çıkacak diye neden bu kadar kudurduklarını, neden Luffy'i öldürdüklerini anlatır mısın ? Hani kötü-ortalama bir meyve ya. :D

Öyle bir meyve ki kötü ellere düşüp heba olma ihtimali bile yok. Çünkü kullanıcısını bile meyve kendi seçiyor. 10 dourikilik asgari ücretli Marine erleri bu meyveyi yiyebilir mi hiç.
meyveyi ele geçirememiş başarısız gorosei beyanına göre meyvenin kendi bilinci ele geçirilmesine engel oluyor. beyana göre yiyemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık