Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

@Dracule

Şov sırası eline yeni geçen karakterle Marinefordda yoklara oynayan Mihawkı bir tutmayınız. Buggy'i keseme, Luffy'i keseme, Jozu'dan ayar ye. Crocodile önüne çıksın. Vista durdursun. Savaş teklediğin tek isimli kişi Daz Bones olsun... Vah ki ne vah. Anime şirketi Mihawka o kadar üzülmüş ki... Jimbei'yi uçurduğu fiiler sahnesi eklemişler.

Kıyamam :(
Ciddi anlamda Kid'in şovunu heyecanla bekliyorum. Gerçekten çöp çıkmasın n'olur.

Marineford'da kimi işleyebildi ki adam gibi. 40 bölüm çizdi zaten. Wb ve tayfası, 3 amiral , savaş lordları, Garp, Sengoku, Luffy, Teach, İ.D'dan kaçanlar... O kadar çok güçlü eleman ve o kadar az sayı var ki, kişi başı iki sayfa anca düşüyor...
Mihawk ne yapaydı?
trol karakter Buggy'i mi öldüreydi ? Aynı Buggy aynı savaşta Wb'a kafa tuttu, Shanks'ın boynunu sıktı, Kuzan, kendisini dondurmasına rağmen hayatta kaldı.
Jozu'yu ve Vista'yı ilk göründüğü sahnelerde ikiye mi böleydi ? Jozu'ya attığı sıradan bir slaş. Vista'yla yaptığı sözde dövüşte de Luffy'nin insanları kendi etrafında toplamasıyla ilgili bir şeyler söylüyordu. Vista'ya bakmıyordu bile.
Oda, Luffy ile dövüşünde itin ***üne sıktuğu Crocodile'ın onurunu kurtarmak için bu savaşa dahil etti zaten. Bir de Mihawk'tan da mı tek yeseydi ?

Buggy'i kesemedi derken ciddi değildin umarım. Sen kaliteli adamsın, Bu tür şeylerle gelmezsin bence :D

Üye silindi 1004

Wano'dan çok tiksiniyorum. Lütfen artık Dünya Hükumeti gerçek hayattaki karşılığı gibi Wano'yu bomba delisi yapsın. Gerçi onun da çözüm olduğunu sanmıyorum bütün gün Hentai izliyorlar ahtapotlu falan. Eğer şimdi Wano kurtulursa, olacak şeyleri hepimiz biliyoruz. Tüm Wano kadınları geyşalıktan lise eteğine geçiş yapacak en olmadı maid kostümü giydirecekler. Ben One Piece evreni içerisinde kedi kulakları olan maid traplere hazır değilim. Zaten ortalık feodal traple dolu. Üstüne kedi kulaklı hizmetçi kostüm trapler gelirse seriye çıldırırım. Bu arada trap dediğim ne tekno rap ne Türkçe rap. Aklınıza müzik gelmesin.

Wano'dan çok tiksiniyorum. Lütfen artık Dünya Hükumeti gerçek hayattaki karşılığı gibi Wano'yu bomba delisi yapsın. Gerçi onun da çözüm olduğunu sanmıyorum bütün gün Hentai izliyorlar ahtapotlu falan. Eğer şimdi Wano kurtulursa, olacak şeyleri hepimiz biliyoruz. Tüm Wano kadınları geyşalıktan lise eteğine geçiş yapacak en olmadı maid kostümü giydirecekler. Ben One Piece evreni içerisinde kedi kulakları olan maid traplere hazır değilim. Zaten ortalık feodal traple dolu. Üstüne kedi kulaklı hizmetçi kostüm traplerle dolarsa seri çıldırırım. Bu arada trap dediğim ne tekno rap ne Türkçe rap. Aklınıza müzik gelmesin.
Külotçu japon kültürünü çok seksi bir şekilde özetlemişsin Yuba.

Ciddi anlamda Kid'in şovunu heyecanla bekliyorum. Gerçekten çöp çıkmasın n'olur.

Marineford'da kimi işleyebildi ki adam gibi. 40 bölüm çizdi zaten. Wb ve tayfası, 3 amiral , savaş lordları, Garp, Sengoku, Luffy, Teach, İ.D'dan kaçanlar... O kadar çok güçlü eleman ve o kadar az sayı var ki, kişi başı iki sayfa anca düşüyor...
Mihawk ne yapaydı?
trol karakter Buggy'i mi öldüreydi ? Aynı Buggy aynı savaşta Wb'a kafa tuttu, Shanks'ın boynunu sıktı, Kuzan, kendisini dondurmasına rağmen hayatta kaldı.
Jozu'yu ve Vista'yı ilk göründüğü sahnelerde ikiye mi böleydi ? Jozu'ya attığı sıradan bir slaş. Vista'yla yaptığı sözde dövüşte de Luffy'nin insanları kendi etrafında toplamasıyla ilgili bir şeyler söylüyordu. Vista'ya bakmıyordu bile.
Oda, Luffy ile dövüşünde itin ***üne sıktuğu Crocodile'ın onurunu kurtarmak için bu savaşa dahil etti zaten. Bir de Mihawk'tan da mı tek yeseydi ?

Buggy'i kesemedi derken ciddi değildin umarım. Sen kaliteli adamsın, Bu tür şeylerle gelmezsin bence :D
Mihawkta haki yok falan. :D djdkmdmdö son cümle için sağ olasın. Mihawk kütüphane kısmında oyum Severime atılı geyik yapıyorum. Kılıççılar ağlasın diye. Ama cidden İmparator gücünde beklemiyorum Prime Ray ve Odenden güçlüdür işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık