Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Kid balonu eğer 1002. bölümde de kaidoya zarar verecek bir hareket yapamazsa luffye yakın olmayı geçtim zoronun bile altında olduğu tescillenecek. Kid vasıfsızı hala metal toplayıp onla kaidoya vurma derdinde. Adam haki namına hiç bir şey göstermediği halde fazlasıyla abartıldı. Adam sırf, kaido referanslı haoshoku kullanıcısı olduğu belirtilince birden geleceğin Korsanlar Kralı Luffy'nin zirve düşmanı varsayılma başlandı (öncesinde bu kadar net dillendirilmiyordu en azından). Bu balonu kaido bir kez daha patlatıp killer gibi bir eziğe dönüştürse çok iyi olur. En azından luffyle kıyaslanmaz bir daha. Zaten diğer balon da jackdi o da patladı, sırada kid balonu var. Diğer kolunu da kaidoya kaybeder, bacaklarınıda BM'ye kaybetse cyborg gibi gezer etrafta artık.
Jack balon mu ? Adamla Jack the Kumtorbası diye dalga geçiliyor ezelinden beri, Ayrıca Queen ve King'den daha işlevli savaş başladı hala önde. King Izoya tepki vereme. Queen ve King'i, Marco aynı anda tutsun. King Sanji'ye zarar vereme. Queen, 0 gözlemin ile Sanjiyi ağzının içine girsede fark edeme ÇÖPler. Jack balon falan değil. Kid'e yazdıklarında :d komik. Daha savaş yeni start verdi sen söyleyince karakter balon olmuyor arc sonu görüşelim.

Jack balon mu ? Adamla Jack the Kumtorbası diye dalga geçiliyor ezelinden beri, Ayrıca Queen ve King'den daha işlevli savaş başladı hala önde. King Izoya tepki vereme. Queen ve King'i, Marco aynı anda tutsun. King Sanji'ye zarar vereme. Queen, 0 gözlemin ile Sanjiyi ağzının içine girsede fark edeme ÇÖPler. Jack balon falan değil. Kid'e yazdıklarında :d komik. Daha savaş yeni start verdi sen söyleyince karakter balon olmuyor arc sonu görüşelim.
Ben söyleyince olmuyor zaten, burası nefret köşesi değil mi nefretimizi kustuk bizde. Kidi ilk çıktığı sıralarda sevmiştim, kendine has bir karakteri var. Tasarımı filan da sağlam ama adamda hiç bir nane görmediğimiz halde luffynin en büyük rakibi gibi laflar edilmesi asıl komik olan bence.

Mihawka çöp derken bir mihawkcı olarak yadırgamıyorum. Çünkü savunmaya ihtiyacı yok adamın ama kid gibi çöplerin var ki çok savunuluyor, en basitinden kidin olmayan güçleri varsayımlarla uber bir gücü varmış gibi lanse ediliyor. Gören de adamı xmende ki magneto zannedecek

Ben söyleyince olmuyor zaten, burası nefret köşesi değil mi nefretimizi kustuk bizde. Kidi ilk çıktığı sıralarda sevmiştim, kendine has bir karakteri var. Tasarımı filan da sağlam ama adamda hiç bir nane görmediğimiz halde luffynin en büyük rakibi gibi laflar edilmesi asıl komik olan bence.

Mihawka çöp derken bir mihawkcı olarak yadırgamıyorum. Çünkü savunmaya ihtiyacı yok adamın ama kid gibi çöplerin var ki çok savunuluyor, en basitinden kidin olmayan güçleri varsayımlarla uber bir gücü varmış gibi lanse ediliyor. Gören de adamı xmende ki magneto zannedecek
Ben Kid'e Luffy'nin rivali diyen gördüm de en büyük rakibi diyen falan görmedim Teach varken herkes farkında en büyük rakibinin kim olduğu konusunda. Balon arıyorsan Marinefordda yoklara oynayıp İmparator gücünde görülen Mihawka bak xd. Ayrıca Silahlanma hakisi Bullet savaşında kullandı. Odaya az çok sorup yapıyorlar filmleri. Fatihin hakisi de çok sağlam feat bu arada. Bu savaşta şuanki haliyle Luffy dışında zarar verecek adam yok zaten o yüzden gömmek için erken. Fakat haklısın nefret köşesi yol senindir.

@Dracule
Şov sırası eline yeni geçen karakterle Marinefordda yoklara oynayan Mihawkı bir tutmayınız. Buggy'i keseme, Luffy'i keseme, Jozu'dan ayar ye. Crocodile önüne çıksın. Vista durdursun. Savaş teklediğin tek isimli kişi Daz Bones olsun... Vah ki ne vah. Anime şirketi Mihawka o kadar üzülmüş ki... Jimbei'yi uçurduğu fiiler sahnesi eklemişler.

Kıyamam :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık