Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Sevgili Yamato seni hiç sevmiyorum zaten Odanın bize zorla sevdirmeye çalıştığı Odenin çakmasının çakması gibisin çin malısın kıytırıktansın. Kafandaki boynuzlarda neyin nesin karizma oldummu sanıyon değilsin çakmasın Nami klonusun. Öyle silahmı olur ya düz yap ya sivri çıkıntılı herşeyin falso ayar oluyorum bunada. Hasır şapkaların Odeni Zorodur mezdeke yapılacaksa o yapar gereksizsin fazlalıksın. Oden olduğunu iddia eden karaktersiz seni sıkma canımı patlatırım enseni. :D

Zoro kadar yaptım oldu diyerekten vs kazanan başka karakter yoktur.
Wohn dho kho milyon pound wıs wış cyya
Win Zoro .
Sonra abiiii Kaido alır diyorlar haklılar .
Gözünü kısıyor kızıyor kesin aldı diyoruz zaten nerde bu emek nerde zeka nerde ?

Seride ki ciddiyetsizliği zerre sevmiyorum.

Ortamda kan ve vahşet var karakterler hala şaka yapacak havadalar. Ulan sen bir hafta önce tek yemiş yonkou karşısında ki bir karıncasın neyine gülebiliyorsun. Sen sıradan bir insansın rotacılıktan başka bir halta yaramazsın bir yonkou'nun ruhunu almayı nasıl düşünebilirsin. Franky gibi bir çöp nasıl gidip boyundan büyük bir yonkou'yu aşağılama cürretine girebilir.

Luffy adamı görüyor Güçlü diyor, Zoro adamı görüyor güçlü diyor bu ikisinin tek atağını alamayacak Franky Yonkou'yu küçümsüyor.

Sevgili Zoro...

Seni hiç ama hiç sevmiyorum. Bence sen bir virüssün. Eğer seriden ölerek çıksan gram üzülmem ama diğer insanlar üzülürdü ve sana sempati duyabilirlerdi. O yüzden 2y sonra böyle ezilerek sürünmen aslında daha zevkli. Sana sataşmak çok zevkli oluyor çünkü seni gömecek çok malzeme var. Sırf bu yüzden seni gömüyorum... eğlenmek için. Yoksa seni önemsediğim yok... Yani sonuçta sen bir hiçsin... seni yaratan yazar bile seni sevmiyor. Asla Sanji gibi biri olamayacaksın... iradesiz yeşil çiyan...
He bir de unutmadan...
Hıakkk Puhhh...!

-Sevgilerimle Jacques-
Bu kısım dışındakilerin doğru olmadığını ikimizde biliyoruz bu kısımda Zoro nun bu kadar düşeceği ihtimali olmadığı için olur

-Saygılarımla Kaizokou Gari-

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık