Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Üye silindi 1004

Ace gibi bir süzme geri zekalı yani açık olmak gerekirse bir embesil bir daha gelmez. Ace'in beynini kuşa taksan kuş kendini öldürür öyle bir süzme geri zekalı Ace. Ace yüzünden ölen sayısıyla bir futbol stadını doldurabileceğinizi biliyor muydunuz? Muhtemelen bilmiyordunuz. Fakat artık bu bilgeye sahipsiniz One Piece kızlara söyleyin artık ne yapacağınız umurumda bile değil gerçi. Ha ne diyorduk Ace isimli çirkin ördek yavrusu çocukluğunda bile Luffy'nin gölgesinde kalmış. Kaptanı oğlu olduğu halde Shanks, Luffy ile tanışmak istiyor. Çünkü biliyor Ace bir mahlukat bir üretim hatası.

haftada 1 bölüm yazamayan oda ...
sürekli zoro şov yapıyor diyen spoılercı ...
gagasıyla saldırdığı sanjı'yı , gagasında kan olmamasına rağmen göğsünü delip öldürdüğünü sanıp bırakan kıng ...
usopp , ultı'yi alacakken hiçbir işe yaramayıp usopp'u 2'ye 1 bırakan bırakan namı ...
kendini luffy'den güçlü görüp yanına bile yaklaşamayan kıd ...
bir adamı için dünyayla savaşan ama kardeşi olarak gördüğü oden'ın ülkesine yardım etmeyen wb ...
serinin en taşş.lı adamının oğlu olup bundan utanan ace ...
2 yıl zaman atlamasından sonra canavar olacak diye düşünürken peluş olan çoppa ...

Senden nefret ediyorum Akainu. Seni dinlene dinlene dövecek bir karakterle karşılaşana kadar asla öfkem dinmeyecek.

O kadar nefret ediyorum ki fan olmama rağmen Zoro Akainu'yu kessin kabul mu? Deseler asla kabul etmem.:of:
Seni yavaş yavaş bayıltana kadar tokatlayacak adamın eline düşmeden olmaz bu iş.

Diğer nefretim BB seni tokatlasa ona bile kabulüm.
Sonun ne zaman gelecek bilemiyorum ama yine de bir umut bekliyorum.

Son bulsun artık adalet adını verdiğin zorbalığın.???
Elbet güneş doğacak Akainu !!!!!!!!!!!! ☀☀☀

Akainu neyse de hiçbir idealizmi olmayan, Shabondy'de korsan, halk ayırmadan önüne gelen güçsüzü umursamadan yok etmeye çalışan Borsalino denilen maymun senin Allah belanı versin. Kemçük ağzınla kurtulamayasın Kami Enel çarpsın seni! Şekilsiz, egoist okama seni...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık