Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Üye silindi 1004

Yamato’dan acayip tiksiniyorum. Ace gibi iğrenç bir böcekle düşüp kalkmış. Ne karakter bakımından, ne işleniş açısından Jinbe’nin tırnağı bile etmeyecek, bu kaltak. Jinbe gibi üst düzey işlenip Marineford savaşında bize climax’in kralını yaşatmış adamlar dururken bu şıllığın tayfada işi ne?

Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky, Brook ve Jinbe’ye bir bakın. Bakın şu inci tanesi gibi insanlara. Öyle çok seviyorum ki onları bakmadan kafamdan yazdım geliş sıralarıyla. Yamato isimli geyşa artığı bu yiğitlerin arasına girebilir mi yahu?

Bu tayfada sadece bir babacık problemi olabilir. Tayfamda ikinci bir babacık problemi istemiyorum. Gerçi Sanji’nin yaşadığı babacık problemi de değildi. Direkt ailesiyle problem yaşıyordu. Ben tayfamda Yamato isimli tek vasfı cinsellik olan bir yaratık istemiyorum. Yamato’nun boynuzları yokmuş. Aslında Akainu, Ace’le yakınlaştıktan sonra çıkmış. ;)

“Ben Oden’im yiahhhh”... Hayır sen Oden değilsin. Borderline bir şizofrensin ve kendini yıllar önce ölmüş bir adam sanıyorsun. Keşke baban seni dövmek yerine destek almayı deneseymiş. Çünkü kafana aldığın darbeler seni delirtmekle kalmamış, ayrıca seni en süzmesinden bir geri zekalı yapmış. Keşke Wano homofobik ve seksist olmasaydı. Babanla Oden birbirine açılmaktan çekinmezdi. Böylece sen doğmamış olurdun Yamato.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garp fanları yüzünden sanırım benim için, aslında bu karaktere karşı hiç bir negatif yada pozitif duygum yoktu ama zamanla bu karakteri gökleri çıkartmaya başladıkları zaman karakterin aslında ne kadar karaktersiz ve loser olduğunu görmeye başladım tabi kendi fikrimce,

Ace'in ölümüne göz yumması, onu geçtim Ace'i ölüme sürükleyen adam önünde olduğu halde(Teach) hiç bir şey yapmaması, sırf shanks geldi diye, gelse bile Wb'nin ölüsünün iki vurduğu bu adama, o süper güçlü Garp'ın yarım yumruk atması yeterdi söylendiği kadar güçlüyse ve bir nebzede olsa torununun ölümüne sebep olan adamı yakaladı en azından dedirtebilirdi.
Hem dünya hükümetinden nefret ediyor hem onlar için çalışıyor, kendiyle çelişiyor ve bana göre kurulu düzeni bozup devrim yapacak kadar inancı yok, baştan kaybetmiş adamın bir gayesi yok
Bu konuya ben de acayip ayar oluyorum.Akainu'ya saldırmama sebebin Denizcilerin kahramanı olması falan bir noktaya kadar anlaşılabilir de ayağının dibine kadar gelmiş Teach'e saldırmaması saçmalığın daniskası.Sanki Teach'e saldırsa Sengoku ''Niye korsanlara saldırıyorsun?'' mu diyecek ?

Yamato’dan acayip tiksiniyorum. Ace gibi iğrenç bir böcekle düşüp kalkmış. Ne karakter bakımından, ne işleniş açısından Jinbe’nin tırnağı bile etmeyecek, bu kaltak. Jinbe gibi üst düzey işlenip Marineford savaşında bize climax’in kralını yaşatmış adamlar dururken bu şıllığın tayfada işi ne?

Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky, Brook ve Jinbe’ye bir bakın. Bakın şu inci tanesi gibi insanlara. Öyle çok seviyorum ki onları bakmadan kafamdan yazdım geliş sıralarıyla. Yamato isimli geyşa artığı bu yiğitlerin arasına girebilir mi yahu?

Bu tayfada sadece bir babacık problemi olabilir. Tayfamda ikinci bir babacık problemi istemiyorum. Gerçi Sanji’nin yaşadığı babacık problemi de değildi. Direkt ailesiyle problem yaşıyordu. Ben tayfamda Yamato isimli tek vasfı cinsellik olan bir yaratık istemiyorum. Yamato’nun boynuzları yokmuş. Aslında Akainu, Ace’le yakınlaştıktan sonra çıkmış. ;)

“Ben Oden’im yiahhhh”... Hayır sen Oden değilsin. Borderline bir şizofrensin ve kendini yıllar önce ölmüş bir adam sanıyorsun. Keşke baban seni dövmek yerine destek almayı deneseymiş. Çünkü kafana aldığın darbeler seni delirtmekle kalmamış, ayrıca seni en süzmesinden bir geri zekalı yapmış. Keşke Wano homofobik ve seksist olmasaydı. Babanla Oden birbirine açılmaktan çekinmezdi. Böylece sen doğmamış olurdun Yamato.
Adam Yamato gömmek için Sanji övdü valla Yamato nefretlik karaktersin.

Bu konuya ben de acayip ayar oluyorum.Akainu'ya saldırmama sebebin Denizcilerin kahramanı olması falan bir noktaya kadar anlaşılabilir de ayağının dibine kadar gelmiş Teach'e saldırmaması saçmalığın daniskası.Sanki Teach'e saldırsa Sengoku ''Niye korsanlara saldırıyorsun?'' mu diyecek ?
Bak bakalım kim kollarını sıvıyor orada iyi bak sol alt orta panelde, bak bakalım Teach ne diyor buradan sonra savaş bitiyor zaten birinin lafları ile hareket etmeden önce bir baksak mı mangaya acaba.

Son düzenleme:
Hadi Lütfü'yü anlarım, alet lastik olduğundan diyerek açıklanacak bir durum da Zoro nâlaka? Şarabın yan etkisine mi maruz kalmış, yoksa genç yaşta edindiği trajik anılar(sürekli kapışıp durduğu abla ile olan) beynini bu yönde(cinsel) bir eğilime itmeyi red mi etmiş(belki malum hadiseden(birleşme) haberi bile yoktur :D)?
Yahu Zoro gibi kaslı ve idealist bir adamın Sanji gibi sinsi arkadan iş çeviren ve arsız bir adama herhangi bir kadın karşısında kaybetme şansı var mı? Yok tabii ki. Bu dümenci herif hiç durmadan Zoronun yemeklerine fıçılarına şap attı durdu. Bitirdi adamı. Buna rağmen kızlar yine de hasta gülüşüne reyizin. Bütün bu hayınca işlerinden sonra bile kim ilgi duyuyor buna peki? Okamalar ve Flamingo'nun kapatması kem gözlü çingene violet. Hak ettiği bu çünkü.

Bak bakalım Karasakal adadan giderken hasar almış gibi mi ? Ukala ukala cevap veriyorsun bir de dediğin doğruymuş gibi
Savaş bitmiş sen ne diyon ya al sana harekete geçmeye hazırlanan Garp boş yapma. Burnu kanamışmı falan. Yok Teach'e saldırmamış da hebele hübele. İddianın aksini ispatlıyoruz burnu kanamamış diyorsun bence boş yapıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık