Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Bu seriye gereksiz çok adam geldi ama oden başka seviye harbiden. Oda bize deseydi ki Roger her şeyin sesini duydu harfler zihninde imgelendi de yazdı vallahi tatmin olurdum ben. Hayır kendi gitti notları kaldı geride. Başımıza bir de fangirl bela etti. İstemiyoruz kardeşim sizi. Çıkmayın lan dışarı. Kendi oksijeninizde boğulun lüzumsuz herifler. Bin yıl ülke yönetip çıkacak bi kapı bulamadınız mı azubike. Bir şey değil adına bir çızık çeken orochi de güme gitti. Tam bir yılandı reis. Planlı hareket eden, zeki, ileri görüşlü öfkesini sıcak intikamını soğuk yiyen tam bir lider. Ne oldu? Aşk cinayetine kurban gitti işte. Olan wanolu garibanların umutlarına oldu.

Garp fanları yüzünden sanırım benim için, aslında bu karaktere karşı hiç bir negatif yada pozitif duygum yoktu ama zamanla bu karakteri gökleri çıkartmaya başladıkları zaman karakterin aslında ne kadar karaktersiz ve loser olduğunu görmeye başladım tabi kendi fikrimce,

Ace'in ölümüne göz yumması, onu geçtim Ace'i ölüme sürükleyen adam önünde olduğu halde(Teach) hiç bir şey yapmaması, sırf shanks geldi diye, gelse bile Wb'nin ölüsünün iki vurduğu bu adama, o süper güçlü Garp'ın yarım yumruk atması yeterdi söylendiği kadar güçlüyse ve bir nebzede olsa torununun ölümüne sebep olan adamı yakaladı en azından dedirtebilirdi.
Hem dünya hükümetinden nefret ediyor hem onlar için çalışıyor, kendiyle çelişiyor ve bana göre kurulu düzeni bozup devrim yapacak kadar inancı yok, baştan kaybetmiş adamın bir gayesi yok
Bu yazıyı okurken acaba ben mi yazdım diye iki kere okudum :D Garp hakkında bir şeyler karalasam aynı bunları söylerdim herhalde. Hele son yazdığın cümle zaten garp için söylediğim şeylerin özeti :good:

Garp fanları yüzünden sanırım benim için, aslında bu karaktere karşı hiç bir negatif yada pozitif duygum yoktu ama zamanla bu karakteri gökleri çıkartmaya başladıkları zaman karakterin aslında ne kadar karaktersiz ve loser olduğunu görmeye başladım tabi kendi fikrimce,

Ace'in ölümüne göz yumması, onu geçtim Ace'i ölüme sürükleyen adam önünde olduğu halde(Teach) hiç bir şey yapmaması, sırf shanks geldi diye, gelse bile Wb'nin ölüsünün iki vurduğu bu adama, o süper güçlü Garp'ın yarım yumruk atması yeterdi söylendiği kadar güçlüyse ve bir nebzede olsa torununun ölümüne sebep olan adamı yakaladı en azından dedirtebilirdi.
Hem dünya hükümetinden nefret ediyor hem onlar için çalışıyor, kendiyle çelişiyor ve bana göre kurulu düzeni bozup devrim yapacak kadar inancı yok, baştan kaybetmiş adamın bir gayesi yok
Denizciler düzenin bozulmaması için her haltı yapabilecek leş bir oluşum. Kahraman dedikleri adam korsanın biriyle iş birliği yapmış üzerine nefret ettiği kutsal ejderleri korumuş birisi. Eminim ki tarihte yaşanan bazı olayları bildiği halde ses çıkartmıyordur. Bu adamın biricik kankası Sengoku Ohara olayının baş elemanlarından. Belli bir rütbenin üzerindeki denizcilerden iyi adam bulmak neredeyse imkansız. Aynı günümüz devlet adamları gibi :D .
Bu serinin bu olayını seviyorum tabi, denizciler iyilik meleği gibi takılsa kesinlikle tadı olmazdı. Bu yüzden Garp, Sengoku, Akainu gibi adamların kişiliğini sevmesem de karakter olarak hoşuma gidiyor.

Franky seni biraz sevmiyorum bro o özgüvenli halinle Bmnin karşısında durdun bütün övgüyü topladın sonra senin gaza getirmen sayende Big Mom'ı postaladılar.Orada Sanjii olmalıydı sen değil haketmiyorsun sen defoll

Eskiden ne güzel geçinirdi fanlar (La la lalalla lalalla lalla la) taki bir gün neydüğü belirsiz biri geldi adı Zoro fanı Zorümeldi ve o gün bugündür forumlarda kan gövdeyi götürüyor. Birgün bütün iyiliğin güçleri birleşecek ve tüm Zorümelleri geldikleri lağım çukuruna geri postalayacağız. :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık