Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
Bi tek 04-05 sezonunda kalamadı o sene de tecavüz suçlamalarıyla boğuştu la adam. Kadronun çöplüğüne girmiyorum bile :(
Valla onu bunu bilmem işte.Bir sene önce fab4 diye geziyorlardı sonuç yine hüsran oldu.Ondan önce Şhaq vardı zaten.Bir sonraki sezon zar zor play off yaptı ama nanay.Kadro çöpse çöp.Lebron kaç sene çöp adamlar ile oynadı.Yetmedi final bile gördü.Mevzu çöp takımlar değil ki fab4 örneği mevcut.Mevzu numara mevzusu.Mevzu karakter mevzusu.24 numara Kobenin bir falsosunu bulamazsın mesela :cool:

LeBron övgüleri sonuna kadar hakediyor. ABD basını da lige geldiğinden beri bayağı bi destekçisi fakat herkes biliyor ki Kobe'nin kazanma hırsı yeteneği eşi benzeri yok bu ligde. Yıllarca Fisher kazması, Boston finalinde ki üçlük dışında bi b.ka yaramayan Ron Artest ile oynamasaydı 5'den fazla yüzük alacaktı. Bu adam yıllarca kırık parmakla oynadı. 4 parmak kırıkken çıkıp maç kazandı. LeBron severlerdeniz fakat Kobe > All. Bende sen gibi düşünüyorum reis :D
Öncelikle Lebron'a saygım büyük. Sadece konuyu değiştireyim dedim. Biraz da Kobe'yi özlediğimden. Şu dediğin kazanma hırsı Lebron da bazen göremediğim bir şey. Bazen bu konu da motivasyonu çok düşüyor. Benim için bu en büyük oyuncu olmak için gereken bir şey. Mj bak Kobe'ye bak. Adamlar antrenman da bile kaybetmeyi sevmeyen tipler. Kobe tek başına kaç takımın canını yıktı. Niye bütün lig ona düşmandı bir dönüp bakmak lazım. Adam vasat kadro ile iki şampiyonluk yaşadı be. Bu takım o Boston'u nasıl yendi hala aklım almıyor acayip bir şey. Adam 2013 yılında sakatlandığında ki o takımı nerelere taşıdığı malum. Şu an herkes 33 yaşındaki Lebron'un uzun aldığı dakikaları konuşuyor ama Kobe 34 yaşında batı konferansında 48 dk 48 dk gidiyordu ki patladı. Belki birileri arada bir yaş var diyebilir ama 25'den 26'ya geçmekle 33'ten 34'e geçmek aynı şey değil. Zamanında Nba hainlik yapıp Cp3 transferini engellemese ekstra bir takviyeyle bu kadar kendini yıpratmazdı. Sakatlanmaz ve belki de 6. şampiyonluğunu belkide Lebron'a karşı alırdı. En büyük pişmanlıklardan biridir bu ikilinin finalde karşılaşamaması. O sakatlık atletizmini çok öldürdü.
Gel övelim reyiz.
Valla övelim. Yukarıda övdüm. Tek başına bir takımdır Kobe. Adamın bir maçta ulaştığı sayılar belli. Bir değil iki değil üç değil. Son maçında Utah'a attığı sayılar ortada ki Utah o maç cidden savaştı savunmada. Kobe atmak istedi mi atardı ve hiçbir şey onu durduramazdı. Hedefi gözüne kestirsin yeter. Şu an skor anlamında öyle maça etki eden dominasyon yok ligde. Nasıl olsa Kobe maçı kazandırır olayı bambaşka bir şeydi. Birde Jordan'da vardı bu. Lebron da bunu mesela bu yıl çok gördüm önceki yıllar böyle değildi pek. Bunu yaşının ilerlemesi ile artık son şansları olduğunu bildiği bilinci ile böyle oynadığını düşünüyorum şutunu geliştirmesine de bağlayabilirm ama Jordan ve Kobe bunu hep yaptı. Kazanma hırsı kaybetmeyi kabullenmeme hakikaten bambaşka bir şey ya. Kelime bulamıyorum. Belki gecenin dördü ve uykulu olduğumdandır. Ayrıca şunu da belirteyim. Lebron ve Kobe'nin kötü takımlarını karşılaştıranlar Kobe batı Lebron doğu konferansındaydı. Lebron hadi bu kadrolarla batıda 8 yıl final oynasın da görelim. Yani ikisini karşılaştırmanız abes bu konuda Kobe'nin kötü takımı Lebron'un kötü takımına şunu der:

Tekrardan vurguluyorum batı konferansında olmakla doğu konferansında olmak aynı şey değil. Bunun bilincinde karşılaştırma yapın yapacaksanız.

Tabi bitirmeden şunları da diyeyim Lebron'un yaptıkları da oha be Lebron.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık