Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
Nba silip süpürecek kalibrede bir adam değil. Rose, T-Mac, Petroviç, Wade, İverson gibi nice yıldızlar için aynıları söylendi ama hepsi kısa süreli parladı. En iyi olmak farklı bir durum. Saf yetenekle mümkün değil. Müthiş bi kazanma hırsı da gerekiyor. Sakatken bile oynaman gerekiyor. 38 derece ateşle çıkıp 40 küsur sayı atan Jordan gibi, 4 parmağı kırıkken çıkıp maçı kazanan Kobe gibi. LeBron tek eksiği de bu zaten. Bu ikisi gibi hırs Yok. Gerçi hırs konusunda Kobe zirvededir.
Lebron hırs konusunda haksızlık olmuş bence.Takımı yok la adamın.Bana Cavs da kazanmaya oynayan 3 adam göster.1.Korver 2.Green 3.yok. Arkadaş ortamı gibi.Adamı da aşağı çekiyolar la.Smith az gözü açılınca oynuyo.Sen birde Lebronun yanına Pippen ve Rodman'ı koy bakalım birde.Hiç birşey yapmasınlar hırsları yeter adamların.Kobeye lafım yok zaten Jordan bile demiş beni yenebilecek tek oyuncu Kobedir diye.Gerçi sonra lafı da çakıyor hareketlerimi birebir çalmış diye orası ayrı :D

@Eustass Captain Kidd

Hacı sen olaya yetenek olarak bakarsan, İverson hepsinde daha yeteneklidir. Rose, Wade yetenek olarak Kobe,Jordan hepsinden daha iyidir. Fakat sonuç? Her ne sebeplerle olursa olsun zirve denilince Jordan,Kobe,LeBron anılıyor. Sebebi de mental, senin dediğin X faktörü yani. Senin en sevdiğin oyuncu Vince gibi benim de Iverson ama bi noktada gerçekci olmak zorundayız. Kobe'nin hırsı ve oyunun son dakikaları yaptıkları. Eşsiz bir şey.
Ben de x faktör olarak belirttim zaten.Carterın basketbol oynaması sırf zevk aldığı için.Kazanma hırsı olmadı hiç.7.maç öncesi koleje gidip mezuniyete katılması bile buna işaret.Kobe falan bunu yapmaz dediğin gibi.Hatta takım arkadaşı yapsa Mj falan döver o adamı.Oyun sonu mevzusuna katılmıyorum.Oyun sonu dedin mi yani clutch oyun Carter zirve zaten.Sonra da mj ve carmelo gelir.Tabi Kobe de oralarda.Ben işin daha çok p-o kısmına baktığım için Mj-Kobe ve Lebron zirveler kesinlikle buna katılırım.Olaya duygusal yaklaşıyorum ben.Carter ve Jason Kidd mevzu oldumu akan sular durur bende :D Kidd oyun tarzını kopyaladığım adam diğeri beni basketbola bağlayan adam.Zaten amerikada lise bursu kovalamaya çalışırken çapraz bağları kopartıp kariyerimi bitirmem de Carter gibi smaç vurma hevesim.Hiç de demedim kendime 1 75 boyla smaç mı vurulur diye.8 numara Kobenin net haterıyım.24 dedin mi akan sular durur.Kobeyi Kobe yapan 24 numaradır.

Lebron en zor anda bile sonuna kadar savaşmak yerine bi geri çekilip gücünü toparlamayı, durumu süzgeçten geçirmeyi seçer. Bu karakteristik özelliğinden dolayı hırslı değil demek çok saçma olur.

Lebron en zor anda bile sonuna kadar savaşmak yerine bi geri çekilip gücünü toparlamayı, durumu süzgeçten geçirmeyi seçer. Bu karakteristik özelliğinden dolayı hırslı değil demek çok saçma olur.
Başkan bugün ki maç ne olur? Ben kısır bir maç olacağını düşünüyorum.

50 60 sayı farkla biter gibi duruyor.Lebron ne kadar tanrılaşsa da etrafta yardımcı olabilecek oyuncular yok.Deplasmandaki maçları verip evdeki maçlara asılıp yedinci maça da yatabilir ama evde kazanma ihtimali de düşük
GSW bencede yenecektir ama ben o kadar büyük bir fark beklemiyorum. Lebron'da insan üst üste üst düzey performans gösterdi ve bana kalırsa pili bitti. O yüzden dediğin gibi deplasmandaki maçlara asılmayacaktır bu süre zarfında dinlenip güç toplayacaktır. Bugün ki maç 101-90 ya da 98-80 gibi bitebilir.

GSW bencede yenecektir ama ben o kadar büyük bir fark beklemiyorum. Lebron'da insan üst üste üst düzey performans gösterdi ve bana kalırsa pili bitti. O yüzden dediğin gibi deplasmandaki maçlara asılmayacaktır bu süre zarfında dinlenip güç toplayacaktır. Bugün ki maç 101-90 ya da 98-80 gibi bitebilir.
tempo yüksek olacak muhtemelen.Gsw kesinlika +100 de cavs geçe bilir mi belli değil.Lebronun pili bitmez haci rahat ol :D Bu gözler henüz öyle bir şey görmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık