Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Boşver İtaçiyi, attığım Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju nasıl ? Var mı buna Madara dışında karşı koyabilecek yiğit. Şimdiki Nardo/Saske bile şüpheli benim gözümde. Kuyruklu enik gibi kalıyor yanında:D
Yoh artık! Final Sasuke ve Naruto ikilisini bu kadar ezmene gerek yok. :D Ki bana göre serinin en saçma olayıydı bu Mokuton'un sadece Hashirama'da bulunması. Adam telif almış resmen. Adamın kanından gelenlerde yok, Ashura ve Indra ikilisine bağlasak Naruto'da yok. Adama serinin bug tekniğini vermişler.

Itachi Orochimaruyu tekledi neredeyse. Haydi bi yolunu bulup çağırsa bile Itachi de mührün alası var. Rinneganlı adam bile duramadı kılıcının karşısında.
yahu adamın iki tıkta gözü kanıyor, çakrası bitiyor. Orochimaru küçümseyerek girdi orayı. 1v1 de orochi itachiyi kesin alır gibi bir iddiamda yok. Ama orochi edo tenseilerini yapmış halde gezerse kimse onu alamaz. Yani shinobi sınavında ormana salıyorlardı onun gibi en güçlü karakterleri bir yere salsalar, Orochimaru en baştan ciddiye alıp tüm edolarını çağırıp kendine koruma yapsa, o dövüşün sonunda kazanan orochimaru olur bana göre. En büyük rakibi de rikudou sennin olur. Kaguya da çakra var ama teknik yok.

İtachinin tsukuyomisi sasukeyle dövüşürken kurtulmadi mi sasuke :Dbi de killer bee sasukenin tsukuyomisinden kurtulmuştu yoksa yanlış mı hatırlıyorum :D
Killer Bee içinde oyunu bozan kuyruklu sayesinde genjutsuya yakalanmıyor. Yani jinjurikiler istisna. İtaçi ise genjutsuyu geri çekmiştir. Ya isteğiyle çekti ya da zayıfladığı için ama kırma yok bildiğim lkadarıyla. Yoruma balar :D

Yoh artık! Final Sasuke ve Naruto ikilisini bu kadar ezmene gerek yok. :D Ki bana göre serinin en saçma olayıydı bu Mokuton'un sadece Hashirama'da bulunması. Adam telif almış resmen. Adamın kanından gelenlerde yok, Ashura ve Indra ikilisine bağlasak Naruto'da yok. Adama serinin bug tekniğini vermişler.
Abartarak konuşuyorum :D Ama tekniğin büyüklüğü ve kullanımı açısından bakarsak bu ikisi bile karşı koymakta zorlanırlar. Güç dengesi mantıklı olsa bu ikisinin bile alamaması şaşırtmaz ama seri sonu uçtular kişimoto kişisinin eliyle :D

Abartarak konuşuyorum :D Ama tekniğin büyüklüğü ve kullanımı açısından bakarsak bu ikisi bile karşı koymakta zorlanırlar. Güç dengesi mantıklı olsa bu ikisinin bile alamaması şaşırtmaz ama seri sonu uçtular kişimoto kişisinin eliyle :D
İşte bütün mesele de bu. Gerçi çoğu seride geçerli de bakma işte, bazı şeyleri yok hükmünde sayıyoruz. :D Neyse fazla konu dışına çıkmayalım. :sapkali:

İtaçi değil, attığım Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju nasıl ? Var mı buna Madara dışında karşı koyabilecek yiğit, şimdiki Nardo/Saske bile şüpheli benim gözümde. Kuyruklu enik gibi kalıyor yanında:D

Raikage-sama Madara'nın bir bakışına gitti :D

Naruto-sasuke çöp toplasın bunlarım yanında.Almadıkları power-up yok ikisinin.Buna rağmen Madara-Hashirama hala çok büyük geliyor gözüme.

Yani bir tarafta attığı alelade bir katon ile binlerce kişiye su tekniği yaptırmak zorunda bırakan Madara,diğer tarafta bu Madara+kyubiyi tokatlayıp bir köşeye atan Hashirama.Bizim ikiz dingiller hakkaten çöp toplasın la :D Hashirama halletmesin bu ikisi halletsin diye Hashiramayı oyundan çıkarması fenaydı zaten :D

Hashirama'nın başa çıkabileceği son Naruto versiyonu BSM Naruto.

RS Naruto ayı kesen saldırıyı çakra peleriniyle durduruyor.

RS Sasuke ay boyutunda meteor kaldırıyor, 9 Bijuu'ya Chibaku yapıyor. Indra Oku yeri göğü deliriyor bulutların üzerinde çarpışmalarına rağmen.

Kaguya çöller, buzullarla kaplı diyarlar yaratıyor.

Bu üçü Hashirama'yı her alanda katlar. Tabii Hashirama'da büyük bir abimiz. tanrısal karakterlerden sonra en daşdaşlı adam.

Itachi ise bırakın ilk 10'u ilk 20'ye giremez. Benim listemde 22. filan sanırım.

Hashirama'nın başa çıkabileceği son Naruto versiyonu BSM Naruto.

RS Naruto ayı kesen saldırıyı çakra peleriniyle durduruyor.

RS Sasuke ay boyutunda meteor kaldırıyor, 9 Bijuu'ya Chibaku yapıyor. Indra Oku yeri göğü deliriyor bulutların üzerinde çarpışmalarına rağmen.

Kaguya çöller, buzullarla kaplı diyarlar yaratıyor.

Bu üçü Hashirama'yı her alanda katlar. Tabii Hashirama'da büyük bir abimiz. tanrısal karakterlerden sonra en daşdaşlı adam.

Itachi ise bırakın ilk 10'u ilk 20'ye giremez. Benim listemde 22. filan sanırım.
Hashirama Reis tam güçte değildi savaş alanında :artiz:

İtachi çakra fakiri, edoyken kullandıklarını canlı haliyle kullanamaz. Susanoo kullanması bile büyük sürpriz olur. Yoksa Edo hali fazla güçlü bile denebilir. Susanosu baya uçuktu.

Normal halinin genjutsusu nedeniyle gücü inkar edilemez, çok az kişi var karşı koyabilecek ama kendi sınıfında olan yakalanmayan şinoniler İtachi'yi harcarlar.

Yoksa tabii :)

@Eustass Captain Kidd

Şuradaki kuyrukluya bir bak :D

Canlıyken de en hasarlı haliyle Susanoo kullanmasa ciddiye alalım bu dediklerini. :D
Bunlar gördüğüm en acaip fan grubu.Kıçlarından mangaka lafları falan icat ediyorlar.En meşhuru da Itachi ölmek zorundaydi yoksa Madarayı dakikalar içinde harcardı.Kanım donuyordu bunları duydukça.Jiraiyadan tırsan adam Madarayi halledecek ahahha :D Doujutsu tekniği olmasa Kabutoya diş geçiremiyorlardı bu iki uchiha sığırı.
Obito zaten mevzuyu açıklıyor la zaten. Danzouya gözdağı olsun diye Konahaya geldiğini söylüyor. Jiraiya meselesi Akatsukiyi oyalamak için var. Itachiye de Madaraya eklenenleri eklem da tozunu attırsın. Peh! :/

Canlıyken de en hasarlı haliyle Susanoo kullanmasa ciddiye alalım bu dediklerini. :D

Obito zaten mevzuyu açıklıyor la zaten. Danzouya gözdağı olsun diye Konahaya geldiğini söylüyor. Jiraiya meselesi Akatsukiyi oyalamak için var. Itachiye de Madaraya eklenenleri eklem da tozunu attırsın. Peh! :/
Geçen İtachi güneşe bir genjutsu attı görmen lazım nasıl azap çekiyor nasıl patlamalar çatlamalar, bu İtachi çok yaramaz ya :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık