Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Katılmıyorum. Bence Orochinin yenebileceği her karakteri yener Itachi. İzanami de çok fazla insana işleyebilir ki zaten bunun bi de zıt tekniği de vardı, Itachiyi çok fazla hafife alıyorsunuz.
itachi reyizdir ama orochimaru bu evrenin en güçlüsü bana göre. Nedenine gelirsek adam ölüleri diriltebiliyor yani edo tensei ile madara + hokageler + raikageleri vs dövüştüğü adamların üstüne salarsa kaguya ya da rikudou sennin dahi karşısında duramaz. Edolu karakterlerin mühürlenmesi gerekiyor ve sınırsız chakraya sahipler.

itachi reyizdir ama orochimaru bu evrenin en güçlüsü bana göre. Nedenine gelirsek adam ölüleri diriltebiliyor yani edo tensei ile madara + hokageler + raikageleri vs dövüştüğü adamların üstüne salarsa kaguya ya da rikudou sennin dahi karşısında duramaz. Edolu karakterlerin mühürlenmesi gerekiyor ve sınırsız chakraya sahipler.
O teknik Nidaime’nin tekniği.

Edo demişken Kabuto'yu pek sallayan yok ama Nardo/Saske ikilisi dışında yaşayan en güçlü kişi Kabuto büyük olasılıkla.

Arkasına ana baba klan kuyruklu falan almadan kendi emeğiyle bu güce ulaşmasıyla saygıyı hak ediyor reyiz. İlk 10'a girmeli her listede.

Edo demişken Kabuto'yu pek sallayan yok ama Nardo/Saske ikilisi dışında yaşayan en güçlü kişi Kabuto büyük olasılıkla.

Arkasına ana baba klan kuyruklu falan almadan kendi emeğiyle bu güce ulaşmasıyla saygıyı hak ediyor reyiz. İlk 10'a girmeli her listede.
Adam direk Orochimaruyu emcüklemiş nasil kendi emeği :D

Hashirama ve Madara bir tarafa,geri kalanı bir tarafa.Ek güçleri hariç tutuyorum kuyruklu falan.

Adam direk Orochimaruyu emcüklemiş nasil kendi emeği :D

Hashirama ve Madara bir tarafa,geri kalanı bir tarafa.Ek güçleri hariç tutuyorum kuyruklu falan.
Kendi emeği dediğim Nardo/Saske gibi abiler yardımıyla güçlü değil de kendi çabasıyla emcüklüyip güçlü oluyor :D

Orijinal Madara ile Hasharima, eklentisiz normaller arasında zirvedirler.

Kendi emeği dediğim Nardo/Saske gibi abiler yardımıyla güçlü değil de kendi çabasıyla emcüklüyip güçlü oluyor :D

Orijinal Madara ile Hasharima, eklentisiz normaller arasında zirvedirler.
Bana ayni gibi geldi :D

Hashirama çok ayrı bir şey ya.Adamın mokuton tekniği bile evrende tek.Mühürsüz iyileşebilen bir manyak.Saniyede senjutsuya geçiyor.

Itachi Orochimaruyu tekledi neredeyse. Haydi bi yolunu bulup çağırsa bile Itachi de mührün alası var. Rinneganlı adam bile duramadı kılıcının karşısında.

Kaguya ve Rikudou'yu geçiyorum.

1- Madara (Juubi'ye Sahip.)

2- Obito (Juubi'ye Sahip.)

3- Naruto-Sasuke

4- İndra

5- Ashura

6- Hashirama

7- Gai (8 Kapılı Hali.)

8- Nagato

9- Orochimaru

10- Jiraiya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık