Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Vay be naruto konusu. Duygulandım :/
itachiyi sevmem ve bunun nedeni fanları evet. Aslında şöyle, adam itachiyi resmen fan service niyetine kullandı eğer fanlar adama ilah muamelesi yapmasaydı böyle bir rol vermezdi Kishimoto. Yani tek "fanlar yüzünden sevmiyorum" dediğim karakter için gerçek bir nedenim var :/

itachiden ziyade şaringanın OP bir güç olması söz konusu seride. Az çakrayla çok iş yapabiliyorsun. Bir diğer unsurda çakra miktarı zaten. Doğal olarak ilk 10'daki 5 kişi çakra bakımından anormal seviyede olan ninjalarken kalanlarıda şaringan sahibi olanlar zaten.

rinnegan zaten one piece'teki lav alev üstünlüğü gibi hiyerarşik olarak en güçlü dojotsu olarak tanıtıldı. Nagato vs itachi söz konusu olduğunda itachinin çok az şansı var. normalde bütün teknikleri birbirini nötrler bakıldığı zaman. Ama chibaku tensei'yi durduracak kadar ofansif bir saldırısı yok itachinin. Ha chibaku tenseiden önce susano açıp kılıcı denk getirirse yener aksi takdirde itachi pert.

Konudan çıkmamak için bir ilk 10 bırakayım.
Shisui-adamda edo tensei kıracak göz var daha ne olsun.
obito-şu boyut olayı çok sakat. vuramadıktan sonra istediğin kadar edo tensein olsun yani. Tabii bu güçten ziyade saldırıdan kaçma bakımından listeye girmiş oldu aslında.
itachi-sevmem falan ama güçlü adam napalım
minato-4. hokage zınk diye dibinde biterse yapacak pek bir şeyin kalmıyor. rasenganın susano aşabileceğine olan inancım listeye koymama neden oldu.
nagato-rinnegan malum
kaguya-fanlara en güçlü karakteri yap deseler ancak böyle bir şey yaparlardı herhalde. Bir de hani her vs tartışmasında görürüz ya "ışınlanıyor/boyutlar arası gezebiliyor o zaman saldırıdan öyle kaçsın" resmen böyle yaptı orada gözümden düştü asıl.
madara-hashirama bunlara zaten bir şey söyleme ihtiyacı hissetmiyorum.
naruto-sasuke ile 10'a tamamlayayım.
Gördüğünüz gibi listenin yarısı şaringan yarısı nükleer çakra deposu. Bir tek minato herhangi bir soy ya da göz ya da çakra deposu olmadan bu listeye girdiği için saygıyı hak ediyor bence.

İtachi en güçlü 10 isim içindedir.Adam serinin kralıydı resmen tanrı gibi sundu herifi.

Kaguya,Naruto,Sasuke,Hashirama,Madara bunlardan sonra 6. olsun hadi her türlü yer alır.Hashirama beni geçerdi gibisinden konuşuyor demekki geçmesine çok az kalmıştı.
Hashirama beni gecerdi demedi.Benden bile iyi bir şinobiymiş dedi.Felsefik yani.Adam sadece çakrası ile Tobiramayı yola getiriyor :D daha önce çakrası ile dağ taş kıran görmedik.Burdan bile adamda nasıl bir çakra olduğu belli oluyor.Orman falan yaratıyor jutsusu ile.Itachi iki amaterasu attı mi kan kusuyor.

Bunlar gördüğüm en acaip fan grubu.Kıçlarından mangaka lafları falan icat ediyorlar.En meşhuru da Itachi ölmek zorundaydi yoksa Madarayı dakikalar içinde harcardı.Kanım donuyordu bunları duydukça.Jiraiyadan tırsan adam Madarayi halledecek ahahha :D Doujutsu tekniği olmasa Kabutoya diş geçiremiyorlardı bu iki uchiha sığırı.
Jirai yadan tırsmıyordu gereksiz dövüşlere girmek istemiyordu kisame ile beraber zorda olsa alırlardı. Bence seride ilk 3 te dir itachi

Jirai yadan tırsmıyordu gereksiz dövüşlere girmek istemiyordu kisame ile beraber zorda olsa alırlardı. Bence seride ilk 3 te dir itachi
Nereye ilk 3 te yapma gözünü seveyim.Adamın en büyük silahı Saringandan gelen ozellikleri.Genjustu desen yüksek seviye adamlara karşı işe dahi yaramıyor.Diger ozellikleri de 2 3 kere anca kullanabiliyor çakrası yetmediģi için.

İtachi en güçlü 10 isim içindedir.Adam serinin kralıydı resmen tanrı gibi sundu herifi.

Kaguya,Naruto,Sasuke,Hashirama,Madara bunlardan sonra 6. olsun hadi her türlü yer alır.Hashirama beni geçerdi gibisinden konuşuyor demekki geçmesine çok az kalmıştı.
1-Itachi'nin yaptığı max şey, 2 High Kage yani Naruto ve Killer Bee Nagato'yu oyalarken Totsuga'yı sokması. Itachi dediğin adam, Jiraiya için yanımda hemşirem Kisame ile en fazla beraberimde götürürüm diyor. Bir amaterasu, bir Tsukiyomi yaptığında ayılıp bayılan adam Itachi. Görme gücünü kaybediyor adam.

2-Hashirama benden güçlüydü demiyor, benden daha iyi bir shinobiymiş diyor. Sasuke'nin gönlünü almak için söylüyor, bu adam Itachi'yi nerden tanısın da geçmesine çok az kaldığını bilsin? Çektiği acılar için diyor onu.

3- Indra, Juubito, Ashura, 8 Gate Gai, Hamura, Rikidou Sennin, bu adamların klonlarının hepsi Itachi gibi 10 tane alır.

4- Itachi'nin ligi Killer Bee-Jiraiya- en fazla. Zorlarsan. Hadi daha da zorlayayım 3. Raikage - Prime Onoki. :/

Yani Itachi kadar overrated bir karakter görmedim ben. :D

Chibaku Tensei'ye karşı itachi ne yapabilir mesela :D itachiyi kötülemek için demiyorum ama Nagato'nun jutsuları felaket derecede yıkıcı çakrası yüksek, ninjutsu emebiliyor, dokunduğu kişilerin ruhunu filanda emebiliyor summon jutsusu da var :D Ancak dediğin gibi İtachi Nagatonun açığını bulursa o zaman bi şansı olabilir :D
Ona zaten bulmuştu, bu Nagato'nun çekmesi de aynı mantık çalıştığı için o da açık dolu bir teknik. Pain + çağırmalar ile Nagato'nun şansı daha yüksek, tek başına savaşması aleyhine

Itachi'yi güç olarak değil de felsefik bir karakter olarak düşünmek lazım. Güç olarak serinin zirve karakterleriyle boy ölçüşemez. Genjutsu desen, malum karakterler öyle ha deyince genjutsuya yakalanacak kadar zayıf değiller. Diğer yetenekleri de denk getirene kadar adamlar karşı saldırı/savunma yeteneklerini yapar.

Konoha'nın üçlüsünden güçlü olabilir ama hepsi o kadar.

Itachi'yi güç olarak değil de felsefik bir karakter olarak düşünmek lazım. Güç olarak serinin zirve karakterleriyle boy ölçüşemez. Genjutsu desen, malum karakterler öyle ha deyince genjutsuya yakalanacak kadar zayıf değiller. Diğer yetenekleri de denk getirene kadar adamlar karşı saldırı/savunma yeteneklerini yapar.

Konoha'nın üçlüsünden güçlü olabilir ama hepsi o kadar.
Edo Rinnegan Madara bile Amaterasu'ya "Böyle zayıf şeylerle." diyor. Ki bu Itachi'nin en büyük silahlarından. Madara'nın o versiyonundan güçlü olan Rikidou'nun oğulları, Juubito, Hamura filan çekirdek gibi çitler bu kekoyu.

Itachi dediğin adam, Jiraiya için yanımda hemşirem Kisame ile en fazla beraberimde götürürüm diyor.
Itachi'nin ligi Killer Bee-Jiraiya- en fazla
Şu iki mesaj çelişkili olmamış mı sence de ? :/ O laf tamamen İtachi'nin Jiraiya'ya zarar vermek istememesinden kaynaklanıyor.Köyü için yaptıkları bunu destekliyor zaten.

Yine de koyu bir İtachi fanı olarak abartıldığı konusuna katılıyorum.Sonuçta seride en fazla fanı olan karakterlerden biri.Hatta direk ilk 3'te olabilir.Seviye konusunda katılıyorum.Sağlıklı bir İtachi Bee,ms Sasuke vs. eder.Fakat şunu da söylemeden geçemicem.Eğer çakra fakiri değil de yine bi kagelerin ki kadar çakrası olsaydı cidden rikudounun gücüne sahip elemanları saymazsan ilk 10'da hatta ilk 7'de bile olurdu bence.Adamın tek eksiği sahip olduklarını hayata geçirecek kadar çakraya sahip olmayışıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık