Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Çok güzel açıklamışsın tebrikler. :respect:Merak ettiğim şeylerden birisi de bu söylediklerini geçmişteki anı için de yapabilir mi atıyorum 5 sene önceki olay için.
Bence o anıyı izanami için kayda aldı ise benzer anı yakaladığı takdirde 10 yıl sonra da yapar 20 yıl sonra da. Çünkü aralık için bir zaman şartı yok. İzanagi'de ise Madara uzun zaman sonrasına şart koyarak ölümden dönmüştü. Öncesinde işaret koydular ise yapıyorlar.

Başka bir örnekte İtaçi ölmeden önce Sasuke'nin gözüne amaterasu yerleştirdi. Aktif olma şartı ise Tobi'nin şaringanını görmesiydi ve Tobi ile Sasuke karşılaştıkları vakit Tobi amaterasu yedi. Başkası olsa ölüydü. Böyle uzun süreli teknikler var.

Bence o anıyı izanami için kayda aldı ise benzer anı yakaladığı takdirde 10 yıl sonra da yapar 20 yıl sonra da. Çünkü aralık için bir zaman şartı yok. İzanagi'de ise Madara uzun zaman sonrasına şart koyarak ölümden dönmüştü. Öncesinde işaret koydular ise yapıyorlar.

Başka bir örnekte İtaçi ölmeden önce Sasuke'nin gözüne amaterasu yerleştirdi. Aktif olma şartı ise Tobi'nin şaringanını görmesiydi ve Tobi ile Sasuke karşılaştıkları vakit Tobi amaterasu yedi. Başkası olsa ölüydü. Böyle uzun süreli teknikler var.
Anladım.Ama geçmişe dönüp yapamaz herhalde örneğin Obito’nun acıklı flashback sahneleri gibi.

Selam bir sorum olacaktı bilgisi olan var mı acaba ? İnstagramda internette gördüm 12.17.2022 return naruto diye de bu nedir ?

Naruto evrenini standart bir jonin ya da anbu üyesinin gözünden görmek güzel olurdu, ama İtachi seçilir muhtemelen. Sonunda gerizekalı yazarın inisiyatif almayı bırakmış olması yine de sevindirici. Kafasında Jiraiya ve Sakumo gibi balon karakterler için adam akıllı bir hikaye olsa ana seride işlerdi zaten, Nardo ve Saske hariç tüm karakterlerin temeli atılmış olsa da sonu hep yarım yamalak bitti. Keşke pek gücü olmayan biri seçilse de Zabuza ark benzeri adam akıllı şinobi savaşları görsek. Belki çöp seri Naruto yıllar sonra aklımda iyi anılar bırakmış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık