Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

İtachi fanları yüklenir kesin. Halbuki adamın kendi anime bölümleri hatta noveli bile var. Umarım farklı bir karakter kazanır. Jiraiya hoş olabilir.
Bu serinin en baba karakteri Minato'ydu. Mangaka harcadı. Minato kadar okuyucuda hayvan evladı deha etkisi yaratan karakter olmadı çok uzun süre. Ki o dönemler de Naruto'nun en baba dönemleridir. Karakteri, teknikleri, dövüş tarzı vs bombaydı. Daha geçen Naruto'nun doğum sahnesi ve devamında yaşananların derlendiği videoyu izledim. Adamın kyuubinin saldırısından son anda kurtardığı karısını teselli ettikten iki saniye sonra Kyuubi ve Tobi'ye attığı bakış bile nice seriye bedel anasını satayım. Ama benim anlamadığım ısmarlama manga çizmek nedir lan koskoca mangaka para için ilgi için bu işlere girer mi? Bu neyin taksidi Kishi?

Bu serinin en baba karakteri Minato'ydu. Mangaka harcadı. Minato kadar okuyucuda hayvan evladı deha etkisi yaratan karakter olmadı çok uzun süre. Ki o dönemler de Naruto'nun en baba dönemleridir. Karakteri, teknikleri, dövüş tarzı vs bombaydı. Daha geçen Naruto'nun doğum sahnesi ve devamında yaşananların derlendiği videoyu izledim. Adamın kyuubinin saldırısından son anda kurtardığı karısını teselli ettikten iki saniye sonra Kyuubi ve Tobi'ye attığı bakış bile nice seriye bedel anasını satayım. Ama benim anlamadığım ısmarlama manga çizmek nedir lan koskoca mangaka para için ilgi için bu işlere girer mi? Bu neyin taksidi Kishi?
Minato harbiden efsane karakterdi. Kişiliği, zekası, yetenekleri ile izlemesi çok keyifliydi. Savaş arkında biraz ağırlığını kaybetse de her zaman sevilen bir karakter olarak kaldı. Şu adama çizilmesi lazım bir manga. 1000 ninjaya karşı olan savaşını bile göremedik.

Herhalde serinin tekrar bir hareketlilik kazanması, konuşulması için böyle bir etkinliğe başvuruldu. Yinede bu Naruto yav ölüsü bile iş yapmalı yani.

Hashirama'nın ölümünün ardından (Nasıl öldüğünü de açıklasa...) Tobirama'nın hokage oluşu ve köydeki siyasi ayrılıkların işlenişinin anlatıldığı bir seri tatlı olurdu. O döneme yönelik pek çok soru cevaplanırdı lakin yapılmaz..

Gider pörtlek saç Sakura'yı anlatır

Kafasında Jiraiya ve Sakumo gibi balon karakterler için adam akıllı bir hikaye olsa ana seride işlerdi zaten, Nardo ve Saske hariç tüm karakterlerin temeli atılmış olsa da sonu hep yarım yamalak bitti. Keşke pek gücü olmayan biri seçilse de Zabuza ark benzeri adam akıllı şinobi savaşları görsek. Belki çöp seri Naruto yıllar sonra aklımda iyi anılar bırakmış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık