Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

yine mi itachi? Gına geldi ne çok org*zm yaşayanı varmış. Yok hacı ben okumayacağım.İsteyen okusun. Dünyadaki milenyum çağı çocukların her şeye yön vermesinden bıktım,ben kaçar.

@carpe d. em Alıntılamadan yazmışım.
Jiraiya hakkında yazılabilecek bi hikaye olduğunu düşünmüyorum. Hayatını biliyoruz, bi ailesi meçhul. Ya dram yazar geçer ya uyduruk bi yolculuk hikayesi. Ben Hanzo vs Sannin ve Jiraiya vs Orochimaru'yu görmek isterdim. Dövüşlerini çok özledim Naruto'nun.

@carpe d. em Alıntılamadan yazmışım.
Jiraiya hakkında yazılabilecek bi hikaye olduğunu düşünmüyorum. Hayatını biliyoruz, bi ailesi meçhul. Ya dram yazar geçer ya uyduruk bi yolculuk hikayesi. Ben Hanzo vs Sannin ve Jiraiya vs Orochimaru'yu görmek isterdim. Dövüşlerini çok özledim Naruto'nun.
Jiraiyayı parça parça gördük hep ya araları birleştirir güzel hikayeler çıkarır. Çocukluğu ayrı savaşı ayrı öğrencileri ayrı senaryo malzemesi verir. Karakterin huyu suyu da tam capon ana karakter karışımı. Ama klişelerden dağ olur tabi bu yüzden de. He evren iyi, dövüşler vs şekil o başka. Hele şu anki anime kıtlığında havada kaparlar seriyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık