Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

ben çizimleri pek sevemedim nedense. Sasuke en başından beri simp'ti, sadece reddediyordu ve bu reddediş üzerinden doğdu bu seri :)
2 dakika buraya bir şeyler yazdım instagram Naruto Reelsleriyle dolup taştı. :D

Bunlardan güçlüsü çıkmadığı için bundan sonraki Spin off'ların hepsi yamalı gibi görünecek benim gözümde

Sasuke serisi okunur, ilk bölümü beğendim. Savaş bittikten sonraki gençliğini konu alan bir senaryo olsa daha güzel olurdu.

Son düzenleme:
Aralık ayında yeni serisinin duyurulacağı ve bu serinin Naruto'nun Tsukuyomi'den uyandıktan sonrasını anlatacağı iddia ediliyor. Yani Naruto son savaşta Madara vs. yenememiş ve Tsukuyomiye yakalanmış.
Birkaç sayfada görünce acaba hepsi Mecnun'un rüyasına döner mi dedim. Bununla ilgili bir şey duyan var mı yoksa fake mi?

Aralık ayında yeni serisinin duyurulacağı ve bu serinin Naruto'nun Tsukuyomi'den uyandıktan sonrasını anlatacağı iddia ediliyor. Yani Naruto son savaşta Madara vs. yenememiş ve Tsukuyomiye yakalanmış.
Birkaç sayfada görünce acaba hepsi Mecnun'un rüyasına döner mi dedim. Bununla ilgili bir şey duyan var mı yoksa fake mi?
17 Aralık tarihinde Jump Festa var. Şueişa'nın düzenlediği bu anime/manga festivalinde etkinlikler dahilinde şirkete ait eserler hakkında duyurular yapılıyor. Boruto/Naruto da bu festivale dahil ve bir duyuru bekleniyor. Başka da bilgi yok. Yani her şey söylenti. Eserlere ait yeni anime, manga, film, oyun gibi büyük haberleri bu festivalde duyururlar.

Kimi part1, part2 komple anime fillersiz yeniden çekilecek diyor, kimi bir film gelecek diyor, kimi Naruto oyunu yapılacak diyor vs.... Herkes bir şeyler fısıldıyor ama elde bir bilgi yok. Festivalde öğreneceğiz ne olduğunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık