Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

O şekilde kazanabilirler, ki o şekilde Shikamaru bile Kage leveline yakın birine karşı iddialı olabilmişti.

Ancak şu bir gerçek;

Naruto bufflamasa ordunun %60 ı kül olmuştu o Katon saldırısında. Kendileri de belirtiyor zaten.
Kişimoto'nun müthiş hikayeciliği araya girdi o savaşta. Çakra nedir, fiziksel kısıtlar nedir, akıl ve mantık nedir unuttu reyiz. Bizi fantazi dünyasına sürükledi.

Kişimoto'nun müthiş hikayeciliği araya girdi o savaşta. Çakra nedir, fiziksel kısıtlar nedir, akıl ve mantık nedir unuttu reyiz. Bizi fantazi dünyasına sürükledi.
Evet, savaş arcı gerçekten kötüydü. Orijinal Naruto savaşlarından ziyade ülke şehir kıta patlatmalı kaldırmalı şeyler okuduk.

Son orijinal Naruto savaşı Konan vs Tobi'dir bence. İtaçi vs Kabuto bile yeterli değildi. Boruto'dakiler de o ayarda değil.

Evet, savaş arcı gerçekten kötüydü. Orijinal Naruto savaşlarından ziyade ülke şehir kıta patlatmalı kaldırmalı şeyler okuduk.

Son orijinal Naruto savaşı Konan vs Tobi'dir bence. İtaçi vs Kabuto bile yeterli değildi. Boruto'dakiler de o ayarda değil.
Konan vs Tobi tüm serinin en iyi savaşı bile olmaya aday. Tam bir şinobi savaşıydı.
Kabuto vs İtaçi de esaslıydı ama Uçihafanboyluğuna kaybetti reyiz. Bunu hissetmek kötüydü.
Son savaşlardan örneğin Kakaşi vs Obito mesela pek iyi değildi ama duygusal açıdan güzel olduğu için sardı. Özellikle anime şaşırtıcı bir biçimde olduğından başarılı yansıttı bu savaşı.

Konan vs Tobi tüm serinin en iyi savaşı bile olmaya aday. Tam bir şinobi savaşıydı.
Kabuto vs İtaçi de esaslıydı ama Uçihafanboyluğuna kaybetti reyiz. Bunu hissetmek kötüydü.
Son savaşlardan örneğin Kakaşi vs Obito mesela pek iyi değildi ama duygusal açıdan güzel olduğu için sardı. Özellikle anime şaşırtıcı bir biçimde olduğından başarılı yansıttı bu savaşı.
Ya öyle de sonradan onun da numarası kayboldu Madara'nın kalp mührü açıklamasından sonra.

1- Obito asıl tekniklerini kullanamıyor, Kakashi kantırlıyor.

2- Kalbindeki mührü yok etmek için Kakashi'yi kullanıyor bir nevi.

Böyle olunca pek zevk alamadım ben. Ama duygusal açıdan güzeldi.

Yoksa Obito 5-10 dakika önce yanına Naruto, Killer Bee Gai'yi takmış Kakashi'ye solo gidiyordu.

Üye silindi 1004

Ya öyle de sonradan onun da numarası kayboldu Madara'nın kalp mührü açıklamasından sonra.

1- Obito asıl tekniklerini kullanamıyor, Kakashi kantırlıyor.

2- Kalbindeki mührü yok etmek için Kakashi'yi kullanıyor bir nevi.

Böyle olunca pek zevk alamadım ben. Ama duygusal açıdan güzeldi.

Yoksa Obito 5-10 dakika önce yanına Naruto, Killer Bee Gai'yi takmış Kakashi'ye solo gidiyordu.
Mangadan animeye nasıl uyarlanılır dersiydi orası. Müziksiz dövüşü akıl edip tansiyonu güzel zirveye taşımışlardı.

Sence hangisi daha iyiydi,bleachın 1000 yıllık savaş arkımı yoksa naruto büyük savaş arkı mı ?

Sence hangisi daha iyiydi,bleachın 1000 yıllık savaş arkımı yoksa naruto büyük savaş arkı mı ?
İki arcda güzel değildi ama;

Hmm.
Aizen'in ritörn yaptığı sayıda aldığım keyif muazzamdı. Kyouraku'nun şaşıp kalması, Aizen'in mührü kendi başına açması harika gaza getirmişti.

Bunlar hatırına 1000 yıllık savaş arcı diyebilirim.

Ama Hiruzen'in Shinsuusenju'ya ayarı, Lee'nin gododama'dan adam kaçırması, Gai versus Madara dövüşü hatırına da ninja savaşı diyebilirim. Bilemedim.

Toplasan 2-3 sahne falan var ağladığı, part 1'de öyleydi ama part 2'de gözüktüğü yerlerin hepsinde önemli kritik işler yaptı. :)

Sasori'den bilgiyi alması, Pain savaşında baskında Pain'in Kuchiyoselerini hacamat etmesi köylüleri iyileştirmesi ve finalde Kakashi'den bile güçlü olmasıyla çok iyi bir karakter gelişimi gösterdi. :)

Naruto ve Sasuke'nin ağladığı daha fazla sahne vardır. Ki Sasuke'de gereksiz gömülen bir karakter. :)
Sasuke Sasuke dedi Sasuke ayarı verince Naruto'yu kandırmaya çalıştı yok bende seni seviyodum. Karakteri bozuk. Ninja yolunu bulmakta çok zorlandı.

Ama şuanki Anne Sakura'yı seviyorum kişiliği oturmuş güzel.

@Dr. Hiluluk Ergen Sakura olarak düzeltiyorum lafımı. Çünkü son savaş başladığında birden aktifleşmesi hele damla damla chakra biriktirerek serinin büyük bir kısmı boyunca eğitim yaptığını ögrendiğimde çok etkilenmiştim yalan yok. Yanlış ifade etmişim kendimi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık