Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Muhteşem karakter Sakura. : )

Sırf karizma diye sevilen çoğu hippiden daha karakterlidir. Popülizm. :) Sahne gayet güzel.

DMS Kakaşi gayet Haşirama'yı alabilir. O halinde Kaguya ile denk mücadele ediyordu, Naruto ve Sasuke'yi kurtarmış Kaguya'yı yaralamıştı.

"DMS" yazısını görmemiş sanırım insanlar kocaman da yazıyordu. Rikidou çakrasından bahsediliyor, bu adam o gücü görünce beni aşar demişti zaten.

Sırf karizma diye sevilen çoğu hippiden daha karakterlidir. Popülizm. :) Sahne gayet güzel.

DMS Kakaşi gayet Haşirama'yı alabilir. O halinde Kaguya ile denk mücadele ediyordu, Naruto ve Sasuke'yi kurtarmış Kaguya'yı yaralamıştı.

"DMS" yazısını görmemiş sanırım insanlar kocaman da yazıyordu. Rikidou çakrasından bahsediliyor, bu adam o gücü görünce beni aşar demişti zaten.
Yok ya rikodou madarayı yener diyen var.Bundan daha üst kaguya yarıyor, ama dms kakashi hashiramadan çok aşağıda oluyor.

Yok ya rikodou madarayı yener diyen var.Bundan daha üst kaguya yarıyor, ama dms kakashi hashiramadan çok aşağıda oluyor.
Benim güç listemde Hashirama 8 Kapı Gai ve DMS Kakashi'nin bir tık üstünde. Ama bu şansı olmadığı anlamına gelmiyor.

Normal Kakashi'nin zaten pek bir gideri yok. Ama DMS dediğinde bu adam başka bir şeye dönüşüyor.

DMS Kakashi 89
8 Kapı Gai 89
Hashirama 90 derim en fazla.

@Dr. Hiluluk

Zabuza, Haku ikilisi vs Part 1 sonu Naruto ve Sasuke ne olur sence?
Kyuubi ve lanetli mühür açıksa alabilirler. Ama Zabuza'nın Haku hakkındaki "ciddileşirse Kakashi'den daha güçlü" söylemine bakarsak(Edo halinde geldiğinde bedeni başkasının kontrolündeyken Jonin Sai'nin ataklarını durdurmuş ve Gai + Lee'nin Senpu'sunu tanklamıştı.) Zabuza'nın tecrübesini de birleştirirsek ben Sis takımına atarım. Ama yıkıcılık olarak Naruto ve SAsuke daha iyi.

Kyuubi ve lanetli mühür açıksa alabilirler. Ama Zabuza'nın Haku hakkındaki "ciddileşirse Kakashi'den daha güçlü" söylemine bakarsak(Edo halinde geldiğinde bedeni başkasının kontrolündeyken Jonin Sai'nin ataklarını durdurmuş ve Gai + Lee'nin Senpu'sunu tanklamıştı.) Zabuza'nın tecrübesini de birleştirirsek ben Sis takımına atarım. Ama yıkıcılık olarak Naruto ve SAsuke daha iyi.
Haku olayı kafa karıştırıcı. Savaş arcında potansiyelini daha iyi görmüştük. Ben Kyuubi ve Lanetli Mühür ile Zabuza’yı fazla zorlanmadan alırlar diye düşünüyorum. Ama Haku baştan itibaren acıma göstermezse işler değişebilir dediğin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık