Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Günaydın ve iyi öğlenler. Müzik dolu günler ve mutlu ritimler.

Yeni çıkan şarkı ve albümlerden dikkatimi çekenleri paylaşayım.

Şarkılar

• We Are Domi - Glow

• Dolly Parton (ft. Måneskin) - Jolene

• Silvester Belt - Luktelk

• Alok, Bebe Rexha - Deep In Your Love

Albümler

• Dolly Parton - Rockstar (Deluxe)

• GJan - Verkiu Raudunų Vyšnių Sode⁸

• Jessica Baio - petals

Teşekkürler Karamaske. İyi günler herkese, her yere.

Zeki vs Nbc'den daha kadim bir versus var şuan Türkiye sanat camiasında.
Fuat vs Sagopa birkaç gündür harlandıkça harlanıyor:mincika:

Grammy:

Gecenin en çok konuşulanlarından biri olan Miley Cyrus'ın telif hakkından dolayı platformlarda kısmen paylaşılabilen Flowers performansı:

Miley Cyrus kaç senedir bu sektörde ve aşırı iyi bir vokaldir kendisi, filmlerinde bile canlı söyler neredeyse. Kadın ilk defa Grammy almış ben bile şok oldum. Bu ödüller neye göre dağıtılıyor. Taylor albümü tartışılır ama kadın çok fena kitlesine hitap ediyor, Lana Del Ray diye beklemiştim ben… Billie ise bilemiyorum her sene ismini görmekten gına geldi. Hayır film müziği dışında abartı bir olayıda yok. Tarzı bunlara değişik geldiği için bu kadar duyuldu.

Miley Cyrus kaç senedir bu sektörde ve aşırı iyi bir vokaldir kendisi, filmlerinde bile canlı söyler neredeyse. Kadın ilk defa Grammy almış ben bile şok oldum. Bu ödüller neye göre dağıtılıyor. Taylor albümü tartışılır ama kadın çok fena kitlesine hitap ediyor, Lana Del Ray diye beklemiştim ben… Billie ise bilemiyorum her sene ismini görmekten gına geldi. Hayır film müziği dışında abartı bir olayıda yok. Tarzı bunlara değişik geldiği için bu kadar duyuldu.
Yorumun için teşekkürler.

Kadın nasıl aldı bilmiyorum ama hak ettiğini düşünüyorum. Kariyerinin belki de en büyük hitini yaptı ve Grammy'de buna ödül vermeleri doğru oldu. Lana daha önce ödül aldı mı, takip etmediğim için bilmiyorum ama belki seneye ödül alır, yakında albümü geliyor. Billie dinlemediğim için yorum yapmayayım. Taylor sanırım, Midnights albümünden ödül aldı. Taylor'un belki tamamen dinleyebildiğim tek albümüdür, sanırım synth-pop ve dream-pop sevmekten dolayı olabilir. "Hak etti mi" sorusuna Amerikan dünyasında düzgün albüm olmamasından ötürü "evet" cevap alabilir ama albüm üzerine birden fazla ödül aldıysa bu dediğim geçerli olmayabilir, anca albümdeki şarkıları ele alıp tartışmak lazım.
Hayran kitlesi konusunda haklısın, ciddi kitle ve gördüğüm kadarıyla da sessiz takılan bir kitle değil. Taylor'u aşırı sahiplenmişler, benimsemek bile demek az kalır.

Bu ödüllerde torpil ya da para koydurma işi olduğu söylenir. Yanlış bilmiyorsam The Weeknd iki sene önce bunlardan dolayı bundan sonra Grammy'de hiçbir şekilde adaylık koymayacağını söylemişti. Tabii doğruysa bu konu haklılık payını gösterir. Şaşırmamak lazım, her yerde var.

Taylor Swift demişken 19 Nisan'da The Tortured Poets Department isimli yeni stüdyo albümünü yayınlayacak. İçerik hakkında bilgi verilmedi ancak albüm kapağı ve şarkılar belli oldu.

Kapak:

Şarkılar:
Fortnight (feat. Post Malone)
The Tortured Poets Department
My Boy Only Breaks His Favorite Toys
Down Bad
So Long, London
But Daddy I Love Him
Fresh Out the Slammer
Florida!!! (Florence + the Machine)
Guilty as Sin?
Who’s Afraid of Little Old Me?
I Can Fix Him (No Really I Can)
loml
I Can Do It With a Broken Heart
The Smallest Man Who Ever Lived
The Alchemy
Clara Bow
Bonus Track: The Manuscript

Bugün Dünya Radyo Günü. Aklıma Alem, Metro, Power, Kral FMvs. buraya eskilerden sayılacak bir sürü kanal sayılır. Tabii işin sadece müzik kısmı akla gelmez, radyonun sık kullandığı zamanlar, nostaljik günler de akla gelir. Dedem hâlâ spor, gündem üzerine haberleri dinler. Saygım vardır buna. O yüzden bu günü, radyocuların gününü kutluyorum. Forumda da "radyo" denince bu kültürün içinde olmuş @Tosbağa hatırıma gelir, senin de Radyolar Günü'nü kutluyorum.

Jennifer Lopez'in This Is Me...Now isimli albümü yayınlandı. 10 yıl sonraki ilk stüdyo albümü olan This Is Me...Now içerik olarak Lopez'in 2002 yılındaki This Is Me...Then albümünün isminden ötürü bir devamı düşünülebilir. Tabii albüm kapsamlı dinlenince daha net yorum yapılır.

Albümün Spotify linki:

Youtube'dan ise linki:

Önümüzdeki aylarda Beyoncé, Shakira, Taylor Swift, Ariana Grande albümünü yayınlayacak. Bizde de sanırım, Sertab Erener, Demet Akalın, Edis albümleriyle geliyor ve ayrıca Göksel de iki albüm yapıp ilkini Türk sanat müziği olan albümünü yakında yayınlayacak.

Dua Lipa'nın birkaç gün önce Training Season adlı şarkısı yayınlandı. Psychedelic pop ve euro-disco türünden şarkı olan Training Season'ın orijinali dışında Extended, Acapella, Instrumental versiyonları da yer aldığı Spotify linkini ve Youtube'daki video klibini bırakıyorum. Dua Lipa sevenlerine duyurulur.

Albüm habercisi olan ikinci şarkı nasıl etki edecek?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık