Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Rammstein konseri için biletleri zor da olsa alabildim. Geriye beklemek kaldı.
İyi eğlenceler, ben de gitmek isterdim.:fool: Eskişehir'de bir cacık yapılmıyor:(:mad:

Baktım Türkiye'ye gelmiyormuş. Atina'ya mı gideceksin?

Severiz kendilerini, burada ismini görünce gideyim Amour şarkısını dinleyeyim dedim.:respect:

Spotify'ın en sevilen özelliklerinden biri olan Spotify Wrapped özelliği bu yılın özetini 1 Kasım tarihinden hesaplanmaya başlayacak. Yani 31 Ekim tarihinden sonra dinlenen şarkılar bu yıl özetinize artık katılmayacak, en çok dinlediğiniz şarkınızı belirleyeceğiniz son tarihtir. 1 Aralık'ta dinleme süresi, şarkı vs. tüm özet yayınlanacak.

@Vintage Culture rekor sende olduğu tahminlerini almak istiyorum. Geçen sene böyleymiş sanırım:

Dinleme süresi: 144.337
Dinlenen şarkı: 14.103
Dinlenen sanatçı: 4.237
En çok dinlenen sanatçı: Uboa (3.610)

Bu sene dinleme süren, dinlenen şarkı ve dinlenen sanatçı rekorunu aştın mı? Tahminlerini almak isterim.

Spotify'ın en sevilen özelliklerinden biri olan Spotify Wrapped özelliği bu yılın özetini 1 Kasım tarihinden hesaplanmaya başlayacak. Yani 31 Ekim tarihinden sonra dinlenen şarkılar bu yıl özetinize artık katılmayacak, en çok dinlediğiniz şarkınızı belirleyeceğiniz son tarihtir. 1 Aralık'ta dinleme süresi, şarkı vs. tüm özet yayınlanacak.

@Vintage Culture rekor sende olduğu tahminlerini almak istiyorum. Geçen sene böyleymiş sanırım:

Dinleme süresi: 144.337
Dinlenen şarkı: 14.103
Dinlenen sanatçı: 4.237
En çok dinlenen sanatçı: Uboa (3.610)

Bu sene dinleme süren, dinlenen şarkı ve dinlenen sanatçı rekorunu aştın mı? Tahminlerini almak isterim.
Muhtemelen bu sene gecen senenin gerisinde kaldim diye dusunuyorum. Gecen sene bi' donem sokakta yasadigim icin bir onceki senenin gerisinde kalmistim. Bu sene daha calkantili ve muzikten uzak kaldigim bir yil oldu bu yuzden gecen senenin bile gerisinde kalmis olabilirim! Bekliyoruz! Haber icin tesekkurler :utangac:

Muhtemelen bu sene gecen senenin gerisinde kaldim diye dusunuyorum. Gecen sene bi' donem sokakta yasadigim icin bir onceki senenin gerisinde kalmistim. Bu sene daha calkantili ve muzikten uzak kaldigim bir yil oldu bu yuzden gecen senenin bile gerisinde kalmis olabilirim! Bekliyoruz! Haber icin tesekkurler :utangac:
Yine en az 100.000 olur Vintage. En uzak kaldığın yıl hepimizi sollar. 1 Aralık gelince Spotify konusunda güncellersin artık.

Belki ben de rekor yapabilirim. Bu yıl Spotify ve Youtube'da uyudum kalktım. Göreceğiz.

Bazı şarkıcılar Cumhuriyet'in 100. yılına özel parça yayınladılar. Bu parçaları aşağıya bırakıyorum.

1. Tarkan - Rahat Uyu

2. Kenan Doğulu - İkinci Yüzyıl

3. Norm Ender - Parla (100. Yıl Marşı)

4. Kıvanç - Cumhuriyet 100. Yıl Marşı

5. Ege - Cumhuriyet Sonsuza Dek!

Başka varsa siz de paylaşın.

Şimdiden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Birkaç hafta için Youtube'a mırıldanarak şarkı arama özelliği gelecek. Böylece birkaç söz dışında şarkıyı bulabilme yöntemi de sunulmuş olacak. Uygulama yüklenince denemelerini hep birlikte yaparız.

Genel Sohbet'te kimdi emin değilim ama o arkadaş için bir kere duyup bilmediği şarkıyı bulabilmek için topluca uğraşmıştık.

Yıllar yıllar sonra The Beatles grubundan Now and Then adlı bir parça geldi. Paul McCartney ve Ringo Star tarafından son hâline getirilmiştir.

Şarkı buyrun sizinle:

HABERLER
  • Murat Boz'un yeni albümünün habercisi olan Aşkın Darağacı şarkısının klibi yayınlandı:
  • Dilan Polat'ın "Enercii" şarkısı tüm müzik platformlarında kaldırıldı. Apple Müzik, Youtube Music, Deezer, Muud, Fizy ve Spotify gibi platformlarda şarkıya erişim kısıtlaması getirildi. Youtube'da ise sadece Dilan Polat'ın şahsi Youtube kanalında yer almaktadır.
  • Taylor Swift'in 1989 (Taylor's Version) albümünün haftalık dinlenmesiyle kendi rekorunu kırdı. Standart ve deluxe versiyonlar toplam 2.500.000.000 dinlenme rakamını geçmiştir.
  • Dua Lipa'nın birkaç gün sonra Houdini adlı şarkısı yayınlanacak. Yeni albümün habercisi olan şarkı 70'ler esintisi taşımaktadır. Şarkının kısa bir kesintisi yayınlandı:

Bu sıralar 2012 müziklerine taktım. Spotify listeleri bulup dinliyorum. Keşke tek derdimin okuldan gelip oyun oynamak olduğu zamanlara dönsek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık